Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура LegrandСерія Galea Life™

Рамки серія Galea Life™ Legrand (Франція)

Рамкі  серії Legrand Galea Life  відрізняються витонченими та сучасними формами, прекрасним дизайном та цікавими рішеннями у широкій колірній гамі. Крім того, продукція компанії Legrand відрізняється високою якістю за рахунок використання сучасних матеріалів.

Так, рамки в серії Legrand Galea Life Metallic виконані з якісного металу, який зумовлює їхню надійність, міцність і зносостійкість. Вимикачі серії Galea Life Classic представлені у кількох відтінках бежевого кольору, а також у білому та коричневому кольорі. Серія Legrand Galea Wood включає елементи (рамки), виготовлені під натуральне дерево (вишні, клена та махагона). Спеціальна обробка матеріалу дозволяє виготовити вироби високої якості, які мають дивовижний і приємний дизайн і відрізняються високою функціональністю. Ця серія чудово підходить для оформлення інтер'єру, де як окремі елементи використовується дерево.

Рамка Galea™ Life Legrand серия Класик, перламутровая Рамка Galea™ Life Legrand серия Камень, цвет Cocoa Brown Рамка Galea™ Life Legrand серия Металлик, цвет Magic Blue Рамка Galea™ Life Legrand серия Дерево, цвет Cherry Wood Рамка Galea™ Life Legrand серия Натуральная кожа, цвет Cherry Havana

 

Серія Legrand Galea Life Stone візуально нагадує рамки, виготовлені з каменю, оскільки структура виробів ідентична виробам з натурального матеріалу. Вироби цієї серії також міцні та довговічні в експлуатації. Для виготовлення вимикачів серії Legrand Galea Leather використовують структуровану шкіру. Вимикачі цієї серії можна встановлювати у кімнатах із різним дизайном.

 

Весь асортимент рамок Legrand представлений на сайті є у наявності. Проконсультуватися щодо вибору серії рамок для розеток та вимикачів Legrand ви можете за телефонами: 0(800) 75-19-18, (044) 594-88-48

©2011-2019 Profelectro.