Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Електрофурнітура

Електрофурнітура високої якості


Кожному з нас іноді хочеться певних змін. Виникають думки виконати в будинку ремонт або навіть просто поміняти шпалери, купити нові меблі та побутову техніку. Звичайно, все це вимагає часу і фінансових вкладень, але замінити електрофурнітуру можна і самостійно, причому без істотних вкладів.

Вибір сучасної електрофурнітури часом вражає своїм різноманіттям колірних та фактурних рішень, функціональними можливостями та неймовірним дизайном. Напевно, у кожного з нас у квартирі є не один десяток вимикачів та розеток, які нічим особливим не відрізняються. Але варто лише підібрати електрофурнітуру з цікавим дизайном, як відразу виникає новий образ приміщення. Причому і вимикачі та розетки успішно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення, варто тільки підібрати більш раціональні варіанти.

Не слід також забувати про якість електрофурнітури, яка виготовляється на сучасному обладнанні з урахуванням усіх норм та вимог безпеки. Безумовно, говорити про якість та безпеку можна лише в тому випадку, коли йдеться про відомі торгові марки, які встигли зарекомендувати себе як успішні виробники. Серед таких торгових марок особливо виділяються Legrand та Erste Electric.

Електрофурнітура Legrand відрізняється особливою якістю рахунок використання найновіших розробок у галузі електрообладнання. Сучасні технології дозволяють отримати продукцію найвищої якості, що забезпечує Legrand утримувати лідерські позиції на ринку електротоварів. Серед найбільш популярних моделей електрофурнітури можна відзначити розетки з катапультою та розетки із захисною кришкою, сенсорні вимикачі або вимикачі, які спрацьовують на бавовну. Спеціальні типи розеток для вологих приміщень дозволяють використовувати різні побутові прилади на кухні та у ванній кімнаті. Вибору покупців представлені різні серії, які регулярно оновлюють свій дизайн і радують покупців новинками і неперевершеною якістю.

Електрофурнітура Erste Elektric У 2015 році продукція всесвітньо відомої марки Erste стала доступною для українського споживача. Поєднуючи в собі такі найважливіші для електротехнічної продукції якості як надійність, безпека, дизайн та екологічність, продукція Erste electric знаходить свого покупця в Україні. Дизайн – це не тільки зовнішня форма, але і внутрішній зміст. Якість починається з дизайну. Команда Erste, використовуючи весь світовий досвід, щодня працює над удосконаленням наших продуктів, щоб задовольнити Вас, наших споживачів.

Ми гарантуємо виключно високу якість продуктів і точні терміни поставки. Замовляйте електротовари у нашому інтернет-магазині он-лайн або за телефоном (0800) 751-918.

©2011-2019 Profelectro.