Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітура

Електрофурнітура ETI

Електрофурнітура зовнішнього монтажу:

  • Зйомні механізми вимикачів та розеток забезпечують доступ з усіх сторін, що спрощує процес підключення 
  • Контактна група має срібні напайки, що збільшує термін служби вироби
  • Подвійні та потрійні розетки мають внутрішнє розведення (підключення), що дозволяє заощаджувати час при монтажі
  • Варіанти виконання кришок: з прозорою (димчастою) кришкою або під колір корпусу
  • Універсальна передня частина вимикачів та розеток дозволяє кріпити кришку в будь-якому положенні, що забезпечує можливість підведення кабелю як зверху, так і знизу
  • Ущільнювальний сальник забезпечує герметичність введення
  • Універсальні гвинти під шліцеву або хрестову викрутки

 

 

 


Словенський концерн ETI Elektroelement d.d. створений у середині минулого століття. В даний час ETI – один з провідних європейських та світових виробників електротехнічного обладнання, а також силікатних та оксидних керамічних матеріалів технічного призначення (порцеляна, стеатит, кордієрит, мулліт, оксидна кераміка).

ETI випускає кераміку та різні модифікації таких матеріалів під будь-які технічні вимоги. Виробництво здійснюється на напівавтоматичному або повністю автоматичному обладнанні, виготовленому самому підприємстві ETI. Керамічні вироби ETI відповідають міжнародному стандарту DIN 40680.

Важливою складовою розвитку концерну ETI є її дочірні підприємства у Словенії та інших країнах світу, а також тісна співпраця з низкою стратегічних партнерів. Продукція ETI експортується до десятків країн світу, причому на експорт йде 95% виробів з кераміки.

ETI – одна з перших словенських компаній, виробництво якої сертифіковано за вимогами стандарту управління якістю ISO 9001 та стандарту екологічної відповідності ISO 14001.

©2011-2019 Profelectro.