Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Додаткове обладнання DEVI

Данська компанія Devi вже 75 років є лідером на ринку систем тепла підлога. Важливий внесок у лідируючі позиції робить те, що виробник дбає про легкість монтажних робіт. Підтвердженням цього є широкий вибір додаткового обладнання Devi: датчик температури, аксесуари для кабелю, алюмінієва липка стрічка і т.д. Це особливо важливо, враховуючи той факт, що 90% успіху довговічності роботи системи тепла підлога покладається на плечі спеціаліста з його монтажу.

Тепла підлога - за рамками повсякденності

Глобалізація, яка червоною ниткою проходить лейтмотивом нашого життя, стосується і електрообладнання. Технології з однієї сфери перекочовують до іншої, розширюючи можливий спектр застосування. Так, кабелі для теплої підлоги успішно функціонують навіть як системи обігріву на футбольних стадіонах! Чи варто говорити, що ця технологія успішно застосовується для захисту прибудинкової території від зледеніння, труб – від промерзання та інше. Як наслідок, продовжується термін експлуатації комунальних систем.

Devi – якість на десятиліття

Безперечно, гарантією якості продукції фірми може бути більш ніж піввіковий досвід над ринком електричного устаткування. Але головний показник – це віра виробника у свої творіння. А гарантійний термін на продукцію Devi обчислюється десятками років, протягом яких вона даруватиме вам затишок та тепло. Широкий вибір додаткового обладнання сприяє легкому монтажу та подальшій надійній роботі системи. Кожен компонент системи Devi: датчик, терморегулятор, нагрівальний мат або будь-який інший елемент відповідає всім вимогам безпеки, має міжнародні сертифікати зразка.

Датчики температури – невід'ємна частина системи

Головним завданням цих приладів є постійний контроль температури навколишнього середовища, яка, по суті, може бути будь-якою стяжкою, повітрям, поверхнею труби. Де вони будуть розташовуватися, безпосередньо на зоні кабелю або в середовищі, залежить від призначення самої системи тепла підлога. Датчик температури в приміщенні застосовують для підтримки стабільної температури повітря, а датчик температури зовнішнього повітря - як частина систем антизледеніння. Як бачите, сфер застосування цього крихітного приладу безліч - починаючи від окремого приміщення, і закінчуючи системами транспорту та будівництва.

©2011-2019 Profelectro.