Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Терморегулятори електронні Devi

Для підтримки температури електричної теплої підлоги на заданому рівні, а також для її зміни використовують електронні терморегулятори. Установка системи "тепла підлога електрична" неможлива без використання терморегуляторів, оскільки за допомогою цього приладу здійснюється регулювання параметрів системи. Для зручності використання деякі терморегулятори додатково комплектують датчиками, які запобігають перегріву.

Якщо порівняти систему теплої статі з організмом людини, то нагрівальний елемент – його серце, а терморегулятор для теплої статі – головний мозок.

Саме завдяки грамотному вибору цього приладу ви зможете заощадити на обігріві приміщення. Програмований терморегулятор є актуальним, якщо у вас є більш-менш стабільний графік. Наприклад, ви хочете, щоб до вашого приходу з роботи приміщення прогрілося, але у вашу відсутність система лише витрачатиме електроенергію.

Де встановлювати терморегулятор?

Фахівці радять розташовувати цей прилад якомога ближче до зони обігріву. Як правило, виробник в інструкції вказує на оптимальну відстань від підлоги.
Найпопулярнішим місцем для підігріву підлоги є ванна кімната. Тут, як і в інших аналогічних приміщеннях з високою вологістю повітря, слід дотримуватись особливих правил безпеки. Серед безлічі варіантів, терморегулятор для теплої підлоги купити у ванну слід серед моделей, маркованих абревіатурою IP. Це міжнародний стандарт, що показує рівень захищеності приладу. У приміщеннях з високою вологістю він повинен бути не нижче 21 (маркується IP21). Цьому стандарту відповідають, наприклад, терморегулятори серії DEVIreg™ Touch.

Огляд терморегулятора DEVIreg™ Touch 

Терморегулятори, що використовуються для регулювання темперанепрограмованихтури в нагрівальних матах та кабельних системах обігріву, можуть бути програмованими та непрограмованими. Відмінною особливістю  терморегуляторів є більш доступна ціна (від 595 грн) та обмеження щодо функцій. Однак непрограмовані регулятори підтримують температуру на заданому рівні, і цього цілком достатньо для нормальної роботи системи.

Установка програмованих терморегуляторів дозволяє забезпечити дотримання певного температурного режиму системи різного часу. Таким чином, можна обмежити обігрів приміщення в денний час або зробити його більш насиченим вранці або ввечері.

Управління температурою за допомогою терморегулятора DEVIreg™ Touch

Терморегулятор DEVIreg™ Touch дололняет даже самый изысканный интерьер Управление системой "теплый пол" на веб-сайте touch.devi.ua Управление системой "теплый пол" при помощи смартфона. Программа доступна в App Store и Android Market.  Управление системой отопления помещения на веб-сайте touch.devi.ua

Як вибирати терморегулятор DEVIreg™

Для того щоб вибрати терморегулятор, вам необхідно врахувати тип датчика температури:

  1. Якщо ви встановлюєте систему "тепла підлога" і вам необхідний комфортний підігрів поверхні, рекомендуємо використовувати терморегулятор із датчиком температури підлоги. Вам підійдуть: Devireg ™ 130, Devireg ™ 530.
  2. Для систем повного опалення, де система DEVI є єдиним джерелом тепла, необхідно використовувати терморегулятор із датчиком температури повітря. Рекомендуємо Devireg 132, Devireg 531, Devireg 532, Devireg Touch.
  3. Для систем опалення встановлених у дерев'яну підлогу необхідно обмежувати максимальну температуру підлоги. Тому необхідно скористатися терморегулятором із комбінацією датчиків температури повітря та підлоги. Вам підійдуть Devireg Touch, Devireg 535, Devireg 550, Devireg 550S.
©2011-2019 Profelectro.