Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Про магазин

Інтернет-магазин profelectro.com.ua був запущений в 2011 році компанією «Статус-Електро», офіційним дилером продукції DEVI (Данія), Legrand (Франція), Jung (Німеччина), Eaton (Австрія), Hager (Франція), Sabaj ( Польща), Volter (Україна). Магазин спеціалізується на продажу електротоварів виключно високої та перевіреної якості світових торгових марок. Широкий асортимент, провідні виробники та професійне ставлення працівників магазину до роботи дозволяють гарантувати покупцям довгострокове та безпечне використання придбаних у магазині товарів. А зручна навігація та розбивка каталогу за групами товарів дозволить швидко знайти саме те, що вам потрібно. Крім того, всі товари мають докладний опис та чіткі характеристики, які допоможуть зробити правильний вибір. Професійну консультацію про кожен товар може надати спеціаліст магазину. Саме він підкаже, що найкраще підійде у кожному індивідуальному та конкретному випадку.

Всі товари, представлені на сайті, відповідають чинним міжнародним нормам та вимогам. Продукція укомплектована, має інструкцію, посібник користувача та гарантійний талон.

У компанії передбачена програма лояльності для постачальників та підприємств, які купують  електротовари оптом.

У разі їм пропонуються товари за спеціальними цінами.

 

Переваги інтернет-магазину:

  • наявність власного великого складу,
  • професійний штат співробітників,
  • електротовари оптом та в роздріб,
  • гнучка система знижок ,
  • зручні та швидкі відвантаження товарів зі складу,
  • висока якість продукції, представленої у магазині.

Основні напрямки роботи компанії – продаж обладнання для встановлення теплої підлоги, систем «розумний будинок», розеток, вимикачів, реалізація проводів, кабелів, автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, контакторів, гофрованих труб ПВХ з протяжкою, розподільних щитів, стабілізаторів напруги та багато іншого .

Робота протягом тривалого часу на ринку електротоварів дозволяє стверджувати, що товари, куплені в інтернет-магазині, мають високу якість, яка перевірена замовниками в процесі експлуатації.

Компанія працює таким чином, щоб кожен клієнт отримував дійсно необхідну та якісну річ і повертався до інтернет-магазину за новими покупками. Ми цінуємо кожного замовника, заощаджуємо його час, надаючи максимум необхідної інформації та пропонуючи до вибору лише найкращі електротовари надійних виробників.

Інтернет-магазин відкритий для співпраці.

У нашій особі всі замовники, клієнти та потенційні покупці знайдуть надійного та відповідального партнера.

Наші дилери можуть розраховувати на підтримку, гнучку систему знижок, професійну консультацію, допомогу в роботі з клієнтами.

Що б вас не цікавило – тепла підлога, розетки та вимикачі, інші електротовари – наша команда фахівців завжди допоможе визначитися з вибором та отримати користь та задоволення від покупки.

Найкращий вибір якісних електротоварів ви знайдете в магазині Профелектро. Найсучасніше обладнання та електрофурнітура від найкращих виробників з урахуванням ваших потреб та можливостей – все це пропонує своїм клієнтам та партнерам інтернет-магазин Профелектро.

Завітайте до нашого шоу-руму: Київ, вул. Ямська, 72, пн-пт з 09:00 до 17:00. Наш телефон: (0800) 75-19-18 (багатоканальний).

©2011-2019 Profelectro.