Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Двожильні нагрівальні мати Devi

Сім разів відмір один раз відріж

Однією із завдань, яку вам належить вирішити – яка кількість нагрівального елемента знадобиться і яким характеристикам він має відповідати? Це питання не таке просте, як може здатися, і вимагає ґрунтовного підходу.

Перший крок до його вирішення – розрахувати площу, де будуть встановлені електричні мати. Адже покривати ними всю підлогу не лише нераціонально, а й просто неможливо. Враховуйте, що підігрів під меблями категорично протипоказаний. Також правила монтажу вимагають відступати від стін 5-10 см (цей пункт уточнюйте в інструкції до конкретного приладу). Намалюйте схему вашої квартири чи будинку, позначте вільні зони, на яких можливий підігрів, та порахуйте отриману площу.

Крім площі слід враховувати призначення теплої підлоги. Якщо ви встановлюєте нагрівальні мати під плитку у ванній кімнаті для локального підігріву, буде достатньо кабелю порівняно невеликої потужності в 135-150 Вт/м2. А ось плануючи теплу підлогу як основне джерело опалення, слід звернутися до спеціаліста. Може виявитися, що через низку причин (висота стель, погана теплоізоляція приміщення, кількість меблів) необхідно встановити нагрівальні мати, ціна та необхідна потужність яких не будуть економічно обґрунтовані.

Розрахункова потужність підігріву підлоги залежить від типу приміщення, від розташування приміщення та від того, чи буде тепла підлога джерелом повного опалення або додатковим комфортним обігрівом. При комфортному підігріві підлоги використовується стандартна потужність, прийнята для приміщень 135-150 Вт/м2.
Якщо тепла підлога буде застосовуватися як основне джерело тепла, необхідно зробити теплотехнічні розрахунки, щоб розуміти які втрати є у даного приміщення. Ці розрахунки має робити фахівець і це зробити складно. Може виявитися, що потужність, яка необхідна для компенсації втрат тепла в приміщенні, настільки велика (більше 200 Вт/м2), що її неможливо встановити на вільній площі для підігріву приміщення. Тоді будуть потрібні інші додаткові джерела тепла.

Коли площу підігріву визначено, необхідно прорахувати, скільки для її опалення знадобиться нагрівальних кабелів або матів. Після розрахунків приступають до монтажу.

Бетонну стяжку роблять після контрольного включення системи або вимірювання електричного опору нагрівального кабелю, а користуватися новим опаленням починають тільки після повного висихання плиткового клею (через 28-30 днів), інакше волога в конструкції, що залишилася, може пошкодити покриття підлоги від занадто швидкого випаровування.

  

Двожильні нагрівальні мати Devimat™ DTIF-150 и DTIF-200  призначені для нагрівання поверхні підлоги. Установка нагрівальних матів доречна у випадках, коли підйом рівень підлоги у приміщенні небажаний чи неможливий. Класична система тепла підлога нерідко скорочує висоту приміщення на 5-8 см, у разі встановлення нагрівального мату монтаж виконується безпосередньо в тонкий шар плиткового клею завтовшки 4-6 мм.

Двожильні нагрівальні мати є готовими конструкціями, в яких двожильний кабель, захищений екраном, прикріплений до сітки зі скловолокна. Установка системи тепла підлога електрична з використанням двожильного мату має свої переваги: монтаж системи суттєво спрощується за рахунок того, що в конструкції нагрівального мату встановлено лише один холодний кінець дроту, який підключається до мережі. Відсутня необхідність повертати другий кінець дроту до місця розташування терморегулятора.

 Монтаж систем "тепла підлога" DEVI (pdf)

Експлуатація теплої підлоги з використанням нагрівальних матів можлива відразу після затвердіння плиткового клею, тобто після закінчення ремонтних робіт. Особливістю нагрівальних матів є те, що їх можна кроїти (розрізати, не чіпаючи кабель), така необхідність може виникнути у разі складної форми вільної площі приміщення.

Весь представлений асортимент нагрівальних матів Devimat™ є у нас на складі.

Купуйте нагрівальні мати DEVImat™ на profelectro.com.ua та будьте впевнені в якості продукції та оперативній доставці.

©2011-2019 Profelectro.