Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Valena™ Legrand

Шанувальники мінімалізму неодмінно оцінять колекцію Valena, яка відрізняється лаконічним дизайном і є ідеальним співвідношенням ціна/якість від Legrand.

Серія Legrand Valena є однією з найпопулярніших серій розеток та вимикачів серед усього різноманіття електрофурнітури, представленої на ринку.

Брошюра Legrand Valena (pdf)      

Брошюра Legrand Valena - новые цвета (pdf)

Механізми Valena – гарантія багаторічної експлуатації


Філософія серії Legrand Valena – можливість змінити дизайн на свій смак, при цьому не втратити ні функціональність, ні естетику приміщення.

Не викликає сумнівів якість та надійність продуктів серії Legrand Valena. Простота механізму забезпечує швидкий та безпечний монтаж. Кожен із них оснащений схемою підключення, що унеможливлює помилки.Захвати розташовані та виконані таким чином, щоб не травмувати пальці під час встановлення, а глибина механізму полегшує підведення провідників.

Функціональне різноманіття

Розетки та вимикачі Legrand Valena демонструють усі можливі варіанти цих приладів: одноклавішні та двоклавішні, прохідні та проміжні, з індикацією та підсвічуванням, із заземлюючими контактами та без таких…

Крім того, в серію входять такі пристрої:

 • USB-розетки;
 • Телефонні розетки RJ11;
 • Інформаційні розетки RJ45;
 • Акустичні розетки;
 • Телевізійні розетки (прості, кінцеві та прохідні);
 • Механізми виведення кабелю;
 • Світлорегулятори (кнопкові та поворотні);
 • Датчики руху;
 • Механізми керування приводами;
 • Терморегулятори.

Особливий захист для особливої техніки

Любите відпочивати у ванній під улюблену музику? Legrand враховує всі ваші бажання! Стерео FM-тюнер для системи звукової трансляції тепер можна встановлювати і у ванній кімнаті завдяки спеціальній кришці IP44. Розетки Legrand Valena обладнані всіма можливими додатковими рівнями захисту,а захист від вологи та дрібних частинок, забезпечують спеціальні шторки та відкидні кришки.

Вихід за рамки

Шанувальникам оригінальних дизайнерських рішень надано чималий простір для творчості – у серії Valena запропоновано 20 неймовірних рамок для електрофурнітури. Розкішне дерево, вишукане матове золото або стриманий алюміній – вибір вражає навіть найдосвідченіших дизайнерів.
Legrand Valena – цінності поза модою.

За бездоганною картинкою має ховатися так само бездоганний зміст. Екологічність і максимально можливий захист навколишнього середовища став новою аксіомою кожної компанії, що поважає себе. Щоб заощадити ресурси планети, були розроблені спеціальні датчики, термостати та світлорегулятори. Їх використання дозволяє скоротити витрати електроенергії на 30%. Купити legrand valena – це зробити свій внесок в енергоефективність!

Нові декоративні рамки та механізми серії Valena від Legrand


Рамки однієї з кращих електроустановних серій Legrand тепер доступні для замовлення: «Гусячі лапки» (арт. 770420), «Тоноване дерево» (арт. 770311), «Матове Золото» (арт. 770301), «Золото Бароко» (арт. 7) ), "Матовий Алюміній" (арт. 770331), "Алюміній Модерн" (арт. 770341). Функціональний ряд Valena поповнився двома новими механізмами: розетка USB Legrand Valena для зарядки мобільних пристроїв, телевізійна розетка (TV-R-SAT) з можливістю підключення двох кабелів.

Рамка Legrand «Гусиные лапки» (арт. 770420)Рамка Legrand «Тонированное дерево» (арт. 770311)Рамка Legrand «Матовое Золото» (арт. 770301)Рамка Legrand «Золото Барокко» (арт. 770020)Рамка Legrand «Матовый Алюминий» (арт. 770331)Рамка Legrand «Алюминий Модерн» (арт. 770341) USB розетка Legrand Valena Телевизионная розетка Legrand Valena

Поряд із довговічністю в експлуатації, надійністю та практичністю, серія Legrand Valena є продукцією високої якості, яка відповідає європейським вимогам. В даний час завдяки появі нових ідей та розробок, а також механізмів, серія продовжує активний розвиток у заданому напрямку.

Поява серії Legrand Valena

Дана серія Legrand Valena була випущена в 2003 році і одразу зайняла почесне місце серед установок подібного типу. Основними шанувальниками та споживачами серії Legrand Valena вважаються ті споживачі, для яких вибір електрофурнітури незмінно поєднується із правилом «бездоганна якість за доступною ціною».

Доступність цін цієї категорії товарів дозволяє значно розширити сферу застосування, оскільки такий товар може бути з успіхом використаний як у промисловому та виробничому оздобленні приміщень, так і при виконанні ремонту у звичайній житловій квартирі.

Переваги та особливості серії Legrand Valena

Схема выключателя Legrand Valena

Серія Legrand Valena представлена із найбільшою кількістю функцій. Тут можна вибрати інфрачервоні датчики, роз'єми для інформаційних та телефонних кабелів, світлорегулятори, різні моделі розеток та вимикачів. Відмінною рисою даної серії є виконання багатопостових рамок у різних колірних виконаннях. Причому можливе виготовлення від 2 до 5 постів установки у горизонтальній та вертикальній площині.

Серія Legrand Valena налічує лише три кольори: білий, алюміній та слонова кістка. Серед усього асортименту розеток та вимикачів можна особливо виділити клавішні, кнопкові, з підсвічуванням та двополюсні, перемикачі, телефонні, електричні, телевізійні, механізми яких продумані до дрібниць.

 

 

З питань замовлення та купівлі розеток та вимикачів Valena Legrand телефонуйте: (0-800) 75-19-18, (044) 594-88-48.

©2011-2019 Profelectro.