Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаАвтоматика та щитки

Дифавтомати, диференційні автоматичні вимикачі

Диференційні автомати  (дифавтомати) захищають електричну мережу від появи струмів навантаження та струмів короткої напруги. Таким чином, установка дифавтоматів дозволяє убезпечити роботу електроприладів та запобігти появі пожеж, які нерідко виникають при виникненні струмів короткого замикання. По суті, дифавтомати з'єднують у собі функції пристрою захисного відключення та автоматичного вимикача.

Дифавтомати також дозволяє захистити людину від можливого ураження електричним струмом. Якщо людина випадково торкається струмоведучих частин електрообладнання, в мережі відразу ж виникає збій і дифавтомат реагує миттєво (за частки секунди), відключаючи мережу. Таким чином, цей апарат автоматично знеструмлює ту ділянку електромережі, на якій стався витік струму або коротке замикання.

Диференціальні автомати можуть бути електронними та електромеханічними. При виборі того чи іншого обладнання слід знати, що електронні дифавтомати чутливі до напруги в мережі. При виборі діавтомата слід враховувати сумарний струм витоку та розрахунковий струм робочий, оскільки автомати можуть бути розраховані на різні показники витоку струму.

©2011-2019 Profelectro.