Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Автоматика та щитки

Автоматика для вашого дому


У нашому інтернет-магазині автоматика представлена в широкому асортименті: функціональні прилади автоматики, якісні системи автоматики, різноманітні елементи автоматики. Продукція відповідає чинним нормативам та вимогам, а великий спектр вибору спрямовано задоволення всіх запитів споживачів.

У всій різноманітності електротоварів автоматика займає дуже важливу позицію, оскільки забезпечує комфорт та надійність. Особливо актуальною є автоматика для забезпечення безпеки людини.

В електронному каталозі Ви знайдете контрольні та керуючі прилади автоматики. В наявності також різні системи автоматики, зокрема пристрої захисного відключення та вимикачі диференціального струму. Елементи автоматики представлені широким вибором регуляторів, датчиків та інших виконавчих механізмів.

 

Придбати прилади автоматики та управління можна в роздріб та оптом.

Вся запропонована нами автоматика сертифікована, укомплектована, забезпечена інструкцією та гарантією якості. Якщо Вас зацікавлена автоматика з електронного каталогу, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями з усіх питань, пов'язаних з принципами роботи та особливостями електротехнічного пристрою, що Вас цікавить. Товари цього розділу є ефективними засобами при використанні у житлових приміщеннях та на виробничих об'єктах. Автоматика представлена багатим модельним рядом якісного обладнання українських та зарубіжних компаній-виробників, що дає Вам можливість придбати автомат бажаної конструкції та технічних характеристик.

Перелік продукції розділ «Автоматика» поповнюватиметься в міру появи на ринку нових товарів.

©2011-2019 Profelectro.