Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Galea Life™ от Legrand

Дизайн серії Galea Life Legrand - різноманітний, як саме життя. Дозвольте собі насолоджуватися вибором кольорів та матеріалів. Завдяки різноманітності серії легко знайти дизайн, що відповідає Вашому стилю.

Брошюра Legrand Galea Life (pdf)

Основні дизайнерські напрямки серії Legrand Galea Life


Оригінальна серія Legrand Galea Life – втілення вишуканого сучасного дизайну з високою якістю виконання та функціональними можливостями. Вимикачі або розетки цієї серії складаються з наступних компонентів: механізму із супортом, клавіші або лицьової панелі та рамки.

Елегантне поєднання французького дизайну та останніх досягнень у галузі технологій дозволили втілити в життя найцікавіші та найперспективніші рішення. Серія виконана з використанням дивовижної зовнішньої обробки елементів, що м'яко поєднуються з округлими формами та чіткими лініями. Таке художнє виконання різних моделей серії відповідає найжорсткішим вимогам сучасного дизайнерського оформлення приміщень.

Технічні характеристики серії Legrand Galea Life

Схема выключателя Legrand Galea Life™

Для виготовлення рамок серії Legrand Galea Life використовується велика різноманітність матеріалів, серед яких особливо хочеться відокремити різні породи дерев та натуральну шкіру, штучний камінь, а також пластик високої якості, який відрізняється особливою міцністю. Палітра кольорів серії Legrand Galea Life налічує 18 кольорів рамок для виконання розеток і вимикачів.

Безпека цієї серії обумовлена надійністю виконання робочих механізмів, простотою монтажу та довговічністю в експлуатації. Механізми виконані відповідно до європейських показників якості. Характерною рисою виробів Legrand є традиційне використання останніх досягнень у галузі виготовлення електротехнічної продукції.

Вироби цієї серії можна охарактеризувати багатофункціональністю, оскільки в асортименті присутні терморегулятори, датчики руху, світлорегулятори, різні види розеток (силові, телевізійні, інформаційні та аудіо), вимикачі, панелі керування рольставнями.

©2011-2019 Profelectro.