Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Кабельно-провідникова продукція, металорукав, гофротруба ПВХ

На сьогоднішній день електрика грає в нашому житті чи не таку ж важливу роль, як повітря, вода та їжа. Саме тому будь-яке будівництво неподільно пов'язане з установкою кабелів, якими і надходить така необхідна нам електрична енергія, а також телефонний зв'язок, Інтернет та інші людські блага. Магазин «Профелектро» пропонує своїм покупцям купити кабель та дріт у Києві.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент кабелів та дротів.


Кабельно-провідникова продукція дуже різноманітна, оскільки для вирішення тих чи інших завдань у кабелів та проводів мають бути певні характеристики. Щоб вам не довелося самостійно розшукувати необхідні кабелі та проводи на полицях будівельних гіпермаркетів, вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера, і він з радістю підкаже, яка продукція підійде у вашому випадку, та допоможе зробити замовлення.

У побуті та на виробництві застосовують різні типи проводів та кабелів.

Провід електричний є ізольованим або неізольованим провідником, що складається з дротів. Електричний дріт може бути мідним або алюмінієвим, залежно від металу, з якого виготовлений дріт. 

Кабель – одна або кілька ізольованих один від одного жил, скручених разом і мають загальну оболонку із пластмаси, металу або гуми.

Перед тим як провід купити, або кабель купити, необхідно чітко уявити, з якою метою вони будуть використовуватися.

Мідний силовий кабель - призначений як побутового, так промислового використання. Його можна прокладати у відкритому вигляді, а також усередині цегляних та бетонних стін, незалежно від того, сухе приміщення чи вологе. Головне, уникати прямого влучення сонячних променів на кабелі. Кабель повинен мати добрий ізоляційний шар, що гарантує його пожежну безпеку.

Освітлювальний шнур необхідний для підключення будь-якої побутової техніки та електронної апаратури – від світильників до пральних машин.

Радіочастотний кабель служить для передачі відео та радіосигналів, тому використовується для підключення радіоприймачів, телевізорів та іншої апаратури.

Провід ПВС  є мідним з'єднувальним кабелем зі скрученими мідними жилами і ПВХ ізоляцією. Використовується для підключення електроприладів: інструментів, побутової техніки та інших приладів. Крім того, провід ПВС використовується для приготування подовжувальних шнурів на напругу до 380В.

Провід зв'язку використовується для встановлення систем телефонного зв'язку та охоронної сигналізації. Він захищений ізоляційно-захисною оболонкою і часто прокладається у відкритому вигляді як по зовнішніх, так і внутрішніх стінах будівлі.

Установчий мідний провід - застосовується при установці електричного обладнання, верстатів та інших механізмів, а також у силових та освітлювальних системах. Застосовується настановний провід в електричних мережах з номінальною напругою до 450 В.

Для того, щоб купити провід або купити кабель, а також за більш детальною інформацією про кабельно-провідникову продукцію звертайтесь до нашого менеджера! Ми обов'язково допоможемо вам визначитись із вибором.

©2011-2019 Profelectro.