Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Valena™ Life Legrand

Колекція Legrand Valena Life з'явилася на українському ринку у травні 2016 року, і одразу ж здобула авторитет як серед професіоналів, так і споживачів. У чому секрет успіху французького бренду? Все просто - висока якість, інновації, підвищена безпека, енегроефективність, і, звичайно, вишуканий дизайн.

Але фурнітура повинна ідеально підходити для кожного приміщення не лише з погляду дизайну, але й за технічними параметрами. Тому функціонально серія дуже різноманітна: різні типи розеток, вимикачів, датчики руху, світлорегулятори ... Завдяки цьому ви зможете зробити ваш будинок не тільки красивим, але і розумним.

Мультимедійність

Крім стандартних розеток, у серії Valena Life представлені пристрої з виходами RJ45 (інформаційні) та RJ11 (телефонні). На особливу увагу заслуговують USB-розетки, які дозволяють заряджати планшети та смартфони без переносного блоку живлення. Така фурнітура є однією із останніх новинок на ринку.

Вологозахищеність

Ще недавно використання електроприладів у ванних кімнатах було неможливим з погляду дотримання техніки безпеки. Завдяки впровадженню сучасних технологій, розетки та вимикачі legrand Valena Life можна сміливо встановлювати у приміщеннях з підвищеною вологістю, адже вони мають ступінь захисту IP 44. Крім того, вологозахищені рамки та відкидні кришки роблять їх абсолютно безпечними.

Безпека для дітей

Кожен з нас прагне зробити свій будинок затишним та комфортним. А коли в ньому з'являються діти, на перший план постає питання безпеки. Щоб полегшити батькам це завдання, розетки legrand Valena Life були оснащені захисними шторками. Такий механізм відкривається лише при одночасному входженні вилки електроприладу в обидва гнізда розетки.

Економічність

Згідно з проведеними дослідженнями, використання світлорегуляторів, датчиків руху, термостатів дозволяє заощадити до 30% електроенергії. Особливо раціонально використовувати ці прилади у місцях загального користування. Таким чином, з використанням електрофурнітури legrand valena life ціна комунальних послуг зменшиться. Дотримання принципів енергоефективності – одне із правил Legrand.
Можна з упевненістю сказати, що колекція Legrand Valena Life – це новий крок на шляху до облаштування вашого будинку.

©2011-2019 Profelectro.