Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Одножильні нагрівальні мати Devi

Одножильные нагревательные маты в системе "теплый пол"

Установка системи тепла підлога київ призначена для нагрівання поверхні підлоги протягом певного часу. Існують різні конструкції подібних систем, кожна відрізняється своїми особливостями і може використовуватись у певних умовах. Монтаж нагрівальних матів здійснюється безпосередньо у шар плиткового клею.

Нагрівальні мати встановлюють у тому випадку, коли висота приміщення не дозволяє піднімати рівень підлоги на значну висоту (як відбувається при укладанні нагрівального кабелю в стяжку). Сама система є нагрівальний кабель невеликого діаметру, який закріплюють на сітці хвилеподібно, дотримуючись певної відстані між витками. Відмінність одножильного нагрівального кабелю полягає в тому, що в його конструкції є два холодні кінці проводу, один з яких при монтажі необхідно повертати в зону початку підключення.

Особливості одножильних нагрівальних матів  Devimat™ DTIR-150 и DTIF-150

У використанні одножильних нагрівальних матів є свої переваги: їх вартість набагато нижча за вартість двожильних систем, крім того, вони набагато тонші. Установка одножильних нагрівальних матів дозволяє прискорити процес нагрівання поверхні за рахунок більшої лінійної потужності.

  • Нагрівачі мати виробляються відповідно до стандарту 60800
  • Ізоляція нагрівального кабелю матів Devimat™ DTIR-150 та DTIF-150 не містить домішок свинцю
  • Самозагасні, пожежобезпечні
  • 10 років гарантії від виробника

Підлогове покриття та тип приміщення: чи обмежений вибір?

Якщо не брати до уваги стяжку, то найближчий сусід нагрівального мату – це покриття для підлоги. Поспішаємо вас порадувати, ви не обмежені у його виборі. Встановлювати нагрівальні мати DIVI можна під ковролін, ламінат лінолеум. Але найчастіше, звичайно, встановлюють нагрівальні мати під плитку. Кераміка – один із найхолодніших матеріалів, тому додаткове опалення у ванній кімнаті так необхідне.

Дискусії викликає можливість сусідства теплої підлоги та дерев'яного покриття. Паркетні дошки не дуже люблять вплив тепла, але це не може служити «камінням в город» системи теплої підлоги. Останнім часом, з урахуванням популярності автономних систем опалення, виробники підлогового покриття, у тому числі паркетних дощок, вказують, чи можливо застосовувати їх продукцію в приміщеннях, де в підлогу вмонтовані нагрівальні елементи.

А ось в якій кімнаті варто встановити нагрівальні мати devi - вирішувати точно тільки вам, тут ніяких правил немає. Виходьте з ваших потреб і тих завдань, які має вирішити система тепла підлога. Враховуйте, що в місцях пролягання нагрівального елемента заборонено ставити важкі меблі.

Весь представлений на сайті асортимент нагрівальних матів Devimat™ є в наявності.

©2011-2019 Profelectro.