Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Одножильний нагрівальний кабель Devi - купити в Києві

Безперечно, головним елементом системи є нагрівальний елемент – мат або кабель для теплої підлоги. Тому його вибору слід приділити особливу увагу. У ряді випадків альтернативи немає, і єдиний підходящий вам варіант - саме нагрівальний кабель DEVI. Наприклад, якщо тепла підлога буде використовуватися як основне джерело обігріву, потужності нагрівального мату буде недостатньо.
Які особливості має нагрівальний кабель DEVI?

Зупиняючи свій вибір нагрівального елемента саме на кабелі, слід врахувати, що його монтаж пов'язаний із деякими особливостями. Одножильний нагрівальний кабель укладають у стяжці поверх наявної підлоги, внаслідок чого на кілька сантиметрів фактично зменшується висота приміщення.

Увага! Одножильний нагрівальний кабель використовується виключно в нежитлових приміщеннях (гаражах, підсобних кімнатах, а також у промислових будівлях і як система антизледеніння). Для приміщень, призначених для постійного знаходження людей, вибирайте двожильний кабель.

Монтаж одножильної теплої підлоги є досить непростим завданням, тому встановлення системи обов'язково довірте фахівцю.

Особливості та застосування нагрівальних кабелів DEVIflex™ DSIG


Одножильний нагрівальний кабель Deviflex відрізняється підвищеною міцністю на розрив та стискання. Що стосується технічних характеристик цього нагрівального елемента, можна відзначити високу питому потужність, а це дозволяє використовувати для обігріву кабель меншої довжини.

Монтаж систем "тепла підлога" DEVI (pdf)

Одножильний екранований нагрівальний кабель DEVIflex™ DSIG застосовується у різних сферах:

  • системи стаювання льоду та снігу на кришах будов;
  • системи сніготанення на сходах, відкритих майданчиках та під'їзних коліях;
  • захист труб та ємностей від замерзання.
  • системи обігріву приміщень через підлогу під час встановлення в бетонну стяжку.

Одножильный кабель в системе "теплый пол" Нагревательный кабель DEVI для систем стаивания снега с крыш Кабели нагревательные для систем стаивания снега и льда Применение нагревательных кабелей DEVI для обогрева труб

Особливості нагрівального кабелю DEVIflex™ DSIG

  • Виробляється відповідно до стандарту 60800
  • Ізоляція нагрівального кабелю не містить домішки свинцю
  • Самозагасаючий, пожежобезпечний
  • 10-річна гарантія від виробника

Одножильний екранований нагрівальний кабель, ціна якого залежить від обраної споживачем потужності, можна використовувати для монтажу в бетонну стяжку при обігріві нежитлових приміщень. Допускається встановлення на відкритих майданчиках для захисту від появи льоду та накопичення снігу. Такий кабель нерідко використовують для обігріву трубопроводів або для обігріву ґрунту. Його також встановлюють для захисту фундаменту морозильних камер від замерзання. При оформленні замовлення на поставку комплекту кабелю слід враховувати, що його довжина має бути достатньою для повернення кінцевого дроту до початкового.

Весь представлений на сайті асортименти нагрівального кабелю DEVIflex™ є в наявності.

Купуючи продукцію компанії Devi у нашому інтернет-магазині, будь-який покупець може розраховувати на грамотне обслуговування та придбання продукції високої якості. У нас можна нагрівальний кабель купити, оформивши замовлення онлайн та отримати при цьому додаткову знижку.

Купуйте нагрівальні кабелі DEVIflex™ у нашому інтернет-магазині та будьте впевнені у якості продукції та точних рядках постачання.

©2011-2019 Profelectro.