Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаКабель та провід

Провід з'єднувальний ПВС

Провід з'єднувальний ПВС із скрученими мідними жилами, із ПВХ ізоляцією, із ПВХ оболонкою, гнучкі. Призначені для приєднання машин та приладів побутового та аналогічного застосування до мереж змінною напругою до 450 В. Прокладається у сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках та ін.

Для приєднання електроприладів та електроінструменту для догляду за житлом та його ремонту, пральних машин, холодильників, засобів малої механізації для садівництва та городництва та інших подібних машин та приладів, та для виготовлення проводів подовжувальних.

Виробник: ТОВ «Запорізький завод кольорових металів», ПАТ Одеський кабельний завод «ОДЕСКАБЕЛЬ».

 Сертифікат відповідності дроту ПВС

Під час прокладання електропроводки використовують кабель ПВС (провід у вініловій оболонці сполучний) та провід ПВС. Їхні функції схожі, проте зовні вони трохи відрізняються. При виготовленні дроту ПВС використовують мідні ізольовані жили малого та середнього перерізу, які скручують у процесі виробництва та покривають ПВХ оболонкою. При виготовленні кабелю ПВС використовуються такі ж струмопровідні жили, тільки вони розташовані в одній площині. Дана кабельно-провідникова продукція може бути використана протягом тривалого часу за умови, що дотримуються заявлених в інструкції вимог. Зовнішня ізоляція дроту або кабелю виготовлена з матеріалу, який не спалахує під час пожежі.

Подача електроенергії в житлові та нежитлові приміщення здійснюється за допомогою проводів та кабелів. Таким чином, може бути забезпечено освітлення у приміщенні та налагоджено роботу побутових та офісних приладів та обладнання. Купити кабель або дріт можна у нашому магазині, для чого необхідно звернутися за допомогою до фахівців-консультантів. Важливою умовою безпеки під час експлуатації електропроводки є грамотний розрахунок комплектуючих та їх правильний монтаж.

Нерідко вибираючи кабель, покупці звертають увагу лише на вартість, не розуміючи, що можуть втратити на якості товару, що купується. Існує кілька факторів, які можуть пояснити нижчу ціну представленої продукції:

 • недостатня гнучкість кабелю;
 • недостатня кількість металу в струмопровідній жилі; у разі перетин кабелю виявляється менше, ніж зазначено у характеристиці товару;
 • використання алюмінієво-мідної жили замість мідної; у разі знижується термін експлуатації проводки.

Інтернет-магазин profelectro.com.ua пропонує кабельно-провідникову продукцію високої якості у широкому асортименті. Купити кабель та провід ПВС можна у будь-якій кількості, починаючи від одного метра. Ці ціни представлені у вигляді стартових оптових. Під час оформлення оптових покупок діють додаткові знижки.

Конструкція проводу ПВС:

 • Струмопровідна мідна гнучка жила (5 клас гнучкості).
 • Ізоляція з полівінілхлоридного пластикату з відмітним забарвленням, у проводах з індексом «НГД» з композиції зниженої пожежної небезпеки. Ізольовані жили скручені.
 • Оболонка із полівінілхлоридного пластикату. У проводах з індексом «нг» - оболонка із пластикату, що не розповсюджує горіння; у дротах з індексом «нгд» - оболонка з композиції зниженої пожежної небезпеки.
 • Проводи виробляються різних кольорів оболонки.

Умови експлуатації та монтажу дроту ПВС:

 • Температура навколишнього середовища; до -25°С.
 • Довго допустима температура нагрівання жив у процесі експлуатації; трохи більше +70°С.
 • Будівельна довжина дроту за погодженням із споживачем.
 • Термін служби дроту – не менше 6 років.
 • Гарантійний термін експлуатації – 2 роки.

Купити провід ПВС можна в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення он-лайн або зателефонувавши за телефоном.

©2011-2019 Profelectro.