Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Valena™ Allure Legrand

Valena Allure – нове покоління  електрообладнання від Legrand. Розетки та вимикачі Legrand Valena Allure™, що з'явилися в 2016 році, завоювали ринок завдяки новому дизайну, інноваційним технологіям, удосконаленому функціоналу та високій якості.

Французька компанія Legrand, що займається виробництвом електротехніки, 2002 року вивела на ринок України новинку – серію Valena–  обладнання, яке завоювало повагу до кінцевих покупців, дизайнерів та електриків. Оригінальний продуманий дизайн, надійність механізмів та легкість монтажу – головні особливості цього продукту. У бренду багато своїх шанувальників, які цінують якість.

Але з часом переваги та очікування споживачів розвиваються, стимулюючи компанію вдосконалити продукт, зробити його ще більш ультрасучасним. Сучасна людина не просто хоче купити надійний вимикач або розетку, а й отримувати естетичне задоволення від її виду та багатофункціональності.

У новому поколінні настановного електрообладнання Valena Allure змінився не тільки дизайн, а й удосконалилися технології, при цьому найвища якість продукції Legrand залишилася незмінною.

Витончений дизайн та різноманітність рішень від legrand Valena Allure

Ця серія вразить найвишуканіших поціновувачів творів мистецтва – інакше цю електрофурнітуру і не назвати! Де ще можна знайти 7 колірних варіантів для лицьових панелей та 22 – для рамок? Вимикачі legrand Valena Allure просто не вміють виглядати «білими воронами» у вишуканому інтер'єрі – вони його наголошують і навіть створюють.

Вимикачі legrand Valena Allure втілюють найсміливіші дизайнерські задумки та зможуть стати невід'ємною частиною будь-якого приміщення. Сталеві та дерев'яні рамки підкреслять строгі лінії кабінетів та офісів, барокові – затишок спалень, а флористичні фантазії підійдуть для дитячих.

Мультимедійність та безпека

Крім стандартних розеток, у серії Valena Allure представлені пристрої з виходами RJ45 (інформаційні) та RJ11 (телефонні). Для безпеки дітей розетки legrand Valena Allure були оснащені захисними шторками. Такий механізм відкривається лише при одночасному входженні вилки електроприладу в обидва гнізда розетки. Без сумніву, у електрофурнітури legrand valena allure ціна відповідає високій якості. Крім того, електрофурнітуру legrand allure купити та встановити зовсім не складно завдяки різноманітним способам кріплення.

Понад 115 функцій

Для забезпечення будинку чи офісу комфортом, безпекою та екологічністю в серії представлений широкий асортимент різноманітних функцій. Механічні вимикачі традиційного типу дають можливість керувати будь-якими типами обладнання для освітлення приміщень. Усі силові розетки забезпечують енергозбереження кінцевого споживача. Також у серії присутні спеціальні пристрої для розподілу цифрових та аналогових сигналів. А лінійка термостатом дозволить легко керувати кліматом у приміщеннях.

Выставочный стенд Valena™ Allure Legrand

Зручне зберігання

Постачання обладнання Vаlena Allure здійснюються у двох варіантах для зберігання та транспортування: індивідуального та професійного. Професійна підходить для здійснення оптового продажу, складові вироби пакуються в картонні коробки окремо (механізм, лицьова частина та рамка).

Індивідуально упаковані елементи серії Vаlena Allure призначені для дрібнооптового розповсюдження продукції. Механізм зібраний разом з лицьовою частиною та пакується в плівку. Завдяки цьому на полицях магазинів товар легко дізнатися, і він чудово зберігається до моменту монтажу.

Поширення продукції

Для просування та ознайомлення покупця із серією використовується весь спектр рекламних можливостей. Це і промо-сайт, і стенди, і демо-комплекти, і фільми, а також друкована продукція, банери та фото.

Vаlena Allure від Legrand – серія електротехніки, якою може бути певний кожен. Тут все продумано: від надійних механізмів до оригінальних дизайнерських рішень.

З питань замовлення та купівлі розеток та вимикачів Vаlena Allure Legrand телефонуйте: (0-800) 75 19 18; (044) 594-88-48!

©2011-2019 Profelectro.