Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Etika™ та Etika Plus™ Legrand

Нова серія електроустаткування Etika – унікальні технології Legrand, приховані за зовнішньою простотою за дуже вигідною ціною. За допомогою широких можливостей колірних комбінацій інтер'єр набуває неповторної індивідуальності.

Брошюра Legrand Etika (pdf)

Електрофурнітура Legrand Etika має повний набір функцій для житлових та комерційних приміщень.


Виды механизмов электрофурнитуры Etika™ и Etika Plus™ Legrand

У створенні індивідуального інтер'єру немає готових рішень. Витончена універсальна форма виробів Etika та різні колірні комбінації – дозволяють знайти рішення на будь-який смак! Серія Etika пропонує споживачам: вимикачі, розетки, світлорегулятори, TV, інформаційні та телефонні роз'єми, терморегулятори та ІЧ-датчики.

ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЕКОНОМІЇ БЮДЖЕТУ

Технології та матеріали, що застосовуються при виготовленні розеток та вимикачів Legrand Etika, забезпечують високий рівень екологічності як у виробництві, так і при подальшій утилізації.

Висотехнологічний полікарбонат у основі корпусу механізму розеток – революційне проектне рішення Legrand. Завдяки точно розрахованій 3-вимірній силовій структурі супорт є дуже міцним; спеціальний профіль зовнішнього контуру гарантує безпомилковість та простоту багатопостового монтажу. Безпечна інтуїтивно зрозуміла установка у поєднанні з надійністю та довговічністю у використанні. Згідно з тестами, проведеними професійними електриками, у 95% випадків механізми розеток та вимикачів визнані найзручнішими у монтажі серед аналогів.

ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗІТОК LEGRAND ЗА 2 КРОКИ! „

 • МЕХАНІЗМ + РАМКА – лише два елементи;
 • Закріпити механізм у коробці, не знімаючи лицьову панель;
 • Встановіть рамку розетки/вимикача до характерного клацання.

Багаторівнева система кріплення рамок електрофурнітури Legrand Etika з можливістю регулювання глибини для щільного прилягання до поверхні будь-якого типу. Механізм встановлюється без зняття лицьової панелі під час фіксації на гвинтах.

ТРАДИЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ETIKA

Механізм забезпечує надійність та тривалий термін служби електрофурнітури.

Механизм электрофурнитуры Legrand Etika

 • Ресурс виробів Legrand повністю відповідає європейським стандартам.
 • Силові розетки Legrand Etika розраховані на >10000 комутацій.
 • Вимикачі/перемикачі розраховані на >40 000 комутацій.

Гвинтові затискачі Etika: просте та надійне підключення

 • У силових розетках Legrand Etika надійність фіксації дротів забезпечена за допомогою гайки з насічками (Мал. 1).
 • У вимикачах/перемикачах гайка забезпечена спеціальним профілем для забезпечення одночасного затискання двох дротів різного перерізу (Мал. 2).

  

               Рис. 1                              Рис. 2  

Автоматичні затискачі Etika Plus: технологія безінструментального монтажу

 • Сучасні автоматичні затискачі забезпечують швидке підключення.
 • Тривалий термін служби.
 • Збільшена механічна міцність затиску Etika Plus забезпечує надійний контакт, що не потребує обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
 • Збільшена площа контактної поверхні забезпечує якісне з'єднання та мінімізує втрати.

Механизм электрофурнитуры Legrand Etika Plus

Legrand Etika – просте вирішення складних завдань


Квартири - найпопулярніше місце по встановленню електрофурнітури. Тут для нас важливі насамперед безпека, комфорт, а також різноманітність у виборі функцій та колірних рішень. Але інші складніші об'єкти кидають виклик звичайному електрообладнанню. Компанія Legrand готова впоратися з будь-яким надзавданням!

Вимикачі Legrand Etika відмінно підійдуть для котеджів та заміських будинків. По-перше, екологічні матеріали (зокрема дерев'яні рамки) гармоніюватимуть з атмосферою будинку. По-друге, завдяки можливостям накладного монтажу, у вас не виникнуть проблеми з їх установкою.

Хто ж не любить насолодитися теплим літнім вечором, сидячи у кріслі на терасі? Щоб ви змогли заварювати улюблений чай прямо там, розетки legrand etika оснащені ступенем захисту IP44, що вбереже їх від вуличного пилу та вологи. Відчуйте комфорт і за межами будинку!

Встановлюючи в готелях, соціальних об'єктах та інших місцях загального користування обладнання Legrand Etika, ціна електроенергії на їхню експлуатацію знижується до 30%. Економити дозволяють датчики руху, димери, термостати та інше обладнання. Тому прилади legrand etika у Києві та інших містах встановлюють на найзначніших об'єктах.

З питань купівлі електоротоварів Legrand звертайтесь до спеціалістів нашого інтернет-магазину за телефонами: (0-800) 75 19 18; (044) 594-88-48!

©2011-2019 Profelectro.