Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітура

Электрофурнітура Legrand ® (Франція)

Розетки та вимикачі Legrand (Легранд) відповідають вимогам навіть найвибагливішого клієнта і стануть найкращим рішенням для вашого будинку. Ми пропонуємо найкращі ціни на розетки та вимикачі Legrand.

Каталог электрооборудования Legrand 2013-2014 (pdf)

Переваги розеток та вимикачів Legrand (Легранд)


Запорука ідеального інтер'єру - увага до всіх деталей, починаючи з меблів і закінчуючи, здавалося б, незначними аспектами, - такими як розетки та вимикачі. Французька марка Legrand подбала про те, щоб у вашому будинку все було ідеально.

Марка Legrand відома у всьому світі та користується величезною популярністю як серед простих споживачів, так і серед професійних архітекторів. Секрет її успіху в тому, що вона завжди дотримується високих стандартів якості та постійно вдосконалює свою продукцію, що дозволяє втілювати у життя всі побажання клієнта.

Електричні розетки, світлорегулятори та вимикачі Legrand (Легранд) надійні, прості у використанні та легко монтуються. Ще однією незаперечною перевагою розеток та вимикачів Legrand є дизайн. Щоб вам було простіше підібрати електрофурнітуру, що підходять до вашого інтер'єру, дизайнери Legrand розробили кілька унікальних колекцій, різноманітних за стилем та кольорами. Якщо у вашому інтер'єрі змішані кілька стилів, можна вимикачі купити з однієї колекції, а розетки з іншої.

Скачать Брошюру Legrand CelianeСерія Legrand Celiane

Так, наприклад, в ексклюзивній колекції Legrand Celiane представлені рамки та вимикачі з оригінальних матеріалів, таких як текстиль, порцеляна, дерево, фактурна сталь, слонова кістка та інші. Якщо у вашому інтер'єрі використані подібні матеріали, логічно і вимикачі з розетками купити  однієї колекції, відповідно до загального рішення. Гарні та інтелектуальні механізми Legrand Celiane допоможуть вам реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї, включаючи найскладніші та сміливіші. А ось шанувальники мінімалізму неодмінно оцінять колекцію Valena, яка відрізняється лаконічним дизайном і є ідеальним по співвідношенню ціна/якість.

Скачать Брошюру Legrand Galea LifeСерія Legrand Galea Life

Дизайн розеток і вимикачів Legrand Galea Life (Легранд Галеа Лайф) - сучасний і стильний, до всього, лінійка представлена в нестандартних колірних рішеннях. Тим часом в економічній серії Cariva ви знайдете універсальні розетки та вимикачі, які легко вписуються в будь-який інтер'єр, при цьому, нічим не поступаються продукцією з інших колекцій за надійністю та якістю. Різноманітність вимикачів та розеток Legrand вражає уяву та неодмінно дозволить вам зробити оптимальний для вашого будинку вибір.

Скачать Брошюру Legrand ValenaСерія Legrand Valena

Вимикачі та розетки легранд серії Valena відрізняються цікавим та різноманітним дизайном, зручністю в експлуатації та безпекою. Завдяки великій кількості представлених форм та колірних рішень можна знайти чимало цікавих варіантів, які стануть прикрасою будь-якого приміщення.

Вибираючи відповідні розетки та плануючи вимикачі купити, слід звернути увагу на появу нових варіантів, таких як Ладога, Фреш та Віола. Це дозволить суттєво збільшити можливості встановлення електрофурнітури у сучасному та класичному інтер'єрах. З метою безпеки розетки обладнано захисними шторками, а на вимикачах встановлені маячки.

Скачать брошюру Legrand CarivaСерія Legrand Niloe Step

Випуск серії Niloe Step був запланований як найбільш доступний продукт для широкого продажу. Навіть ті будівельні та ремонтні проекти, які не можуть похвалитися великим бюджетом, можуть дозволити використання високоякісної продукції за доступною ціною. Саме тому розетки та вимикачі серії Legrand Niloe Step можна використовувати в офісних приміщеннях, а також у муніципальних та державних установах.

Такі розетки вимикачі підійдуть для будь-якого інтер'єру завдяки класичному виконанню, плавним формам та чітким лініям. З метою безпеки є внутрішня пластикова клавіша, яка блокує можливість контакту з струмопровідними частинами.

Legrand з доставкою

Ми здійснюємо доставку електроустаткування Legrand до міст України.
Винниця · Дніпропетровськ · Запоріжжя · Житомир · Кривий Ріг · Львів · Одеса · Рівно ·  Суми · Харків · Херсон · Хмельницький

©2011-2019 Profelectro.