Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Двожильний нагрівальний кабель Devi

Нагрівальні кабелі Deviflex DTIP – це резистивні кабелі, що є ізольованими жилами з металу. Такий нагрівальний кабель є готовим виробом певної довжини, який не можна різати. Для створення максимально ефективних умов роботи такі кабелі підключають тільки через температурні регулятори, що дозволяє виключити перегрів нагрівального елемента в певній ділянці ланцюга, а також знизити ймовірність порушення процесу тепловіддачі.

Які переваги використання системи тепла підлога Devi?


  1. Ефективна траєкторія циркуляції повітря. При радіаторному опаленні гаряче повітря, не порушуючи законів фізики, піднімається нагору, тому температура на рівні ніг залишається некомфортною. А, як відомо, через це наш організм вважає, що у кімнаті недостатньо тепло. Встановивши нагрівальний кабель devi, ви раціоналізуєте використання енергії.
  2. Робота за інерцією. Кабель для теплої підлоги нагріває стяжку, а вже потім і приміщення. Навіть вимкнувши систему, ви протягом деякого часу відчуватимете тепло, акумульоване покриттям.
  3. На відміну від традиційного опалення, тепла підлога не «сушить» повітря. Не дарма ця система є невід'ємною частиною клімат-контролю «розумного дому».
  4. Можливість не залежати від централізованих систем опалення. Чи завжди офіційний опалювальний сезон збігається із вашими побажаннями? На жаль, реалії такі, що часто центральне опалення або недостатнє, і ви мерзнете у своєму будинку, або занадто інтенсивне, і ви даремно опалюєте вулицю, тримаючи вікна відчиненими. Встановивши двожильний нагрівальний кабель, ви отримаєте незалежність від забаганок погоди та комунальних служб.

Особливості застосування нагрівальних кабелів Deviflex DTIP


Нагрівальний кабель Deviflex DTIP може бути використаний у різних умовах, що залежить від його потужності та зазначеної марки. Так, наприклад, двожильний нагрівальний кабель Deviflex DTIP-10 є елементом зниженої потужності і використовується для монтажу під паркет або ламінат. Невисока потужність такого нагрівального елемента вимагає виконання певних умов під час укладання. Так, наприклад, його можна монтувати тільки в шар плиткового клею, виключивши можливість укладання цементної стяжки великої товщини. Нагрівальний кабель ціна підходить для використання як комплектуючого елемента системи «тепла підлога», і поєднується з різними видами покриття для підлоги. Також допускається застосування для повного опалення приміщень. Монтаж кабелю всередині труб дозволяє захистити їх від замерзання та подальшого пошкодження.

Нагревательный кабель Deviflex

Нагрівальний кабель марки Deviflex DTIP-18 може бути встановлений як усередині приміщення, так і зовні. Такий нагрівальний елемент можна успішно використовувати для захисту зовнішніх майданчиків від намерзання снігу або льоду. Його можна встановлювати для запобігання замерзанню рідини усередині труб. Цей кабель однаково ефективний під час встановлення системи додаткового або основного обігріву.

При виборі потрібного кабелю важливо враховувати такий параметр, як необхідна потужність, яка підводиться до об'єкта підігріву і дозволяє виконати завдання, які ставлять перед системою. Якщо потрібно підібрати нагрівальний кабель для зниження ймовірності замерзання рідини всередині труб, важливо також враховувати довжину секції нагрівального елемента.

При підключенні використовується лише варіант стаціонарного монтажу (за винятком використання з'єднань розетка/вилка). Підключення до мережі важливо довірити кваліфікованому електрику. У процесі укладання важливо стежити, щоб ізоляція кабелю була пошкоджена.

Скільки коштує електрична тепла підлога?

Монтаж нагрівального кабелю DEVIflex™

Особливості застосування нагрівальних кабелів Deviflex DTCE


Резивні нагрівальні кабелі Deviflex DTCE призначені для широкого використання. Їх можна встановлювати як основний елемент системи «тепла підлога» або для захисту зовнішніх майданчиків від накопичення та подальшого намерзання льоду та снігу на майданчиках або дахах. Нагрівальний кабель такого типу часто використовують для захисту труб від замерзання.

Монтаж нагрівального кабелю на даху будівлі або на іншому відкритому майданчику передбачає інтенсивніший вплив з боку зовнішніх погодних умов. Таким чином, ізоляція такого нагрівального елемента повинна мати додаткові властивості, які дозволять захистити кабель від впливу атмосферних опадів, ультрафіолетових променів, різкої зміни температур при зміні погоди, а також протистояти всіляким механічним впливам. Крім того, для створення найбільш сприятливих умов потужність нагрівального кабелю повинна становити не менше 20Вт.

При визначенні необхідної потужності нагрівального кабелю, необхідного для монтажу системи снігозахисту та захисту від льоду, важливо враховувати такі нюанси, як матеріал, що використовується для монтажу покрівлі будівлі, кут нахилу покрівлі, наявність теплоізоляції, а також особливості конструкції покрівлі.

Придбати нагрівальний кабель слід залежно від необхідної потужності. Виконання цієї умови дозволяє захистити її поверхню від утворення криги та бурульок, що суттєво скорочує ризик травмування людей та позбавляє необхідності очищати дахи механічним способом.

При монтажі системи обігріву водостоків з використанням нагрівальних кабелів Deviflex DTCE необхідно вирішити задачу запобігання утворенню льоду у водозливній системі, що можливо за рахунок перепадів температури. Важливо також налаштувати систему таким чином, щоб вона працювала в залежності від кількості опадів, що випадають.

Встановлення нагрівального кабелю DEVI (pdf)

Встановлення антиобмерзаючої системи для обігріву сходів дозволяє істотно знизити ризик падіння та травмування людей, а також позбавляє необхідності очищати поверхню сходів від намерзлого льоду. У цьому випадку додатково враховують вертикальний підйом з однієї сходинки на іншу, щоб правильно розрахувати довжину кабелю. При цьому нагрівальний кабель купити та встановити можна на заздалегідь очищену та підготовлену поверхню безпосередньо перед тим, як виконати укладання плитки та фінішну заливку бетоном.

Замовляйте нагрівальні кабелі DEVIflex™ у нашому інтернет-магазині та будьте впевнені у якості продукції та оперативній доставці.

©2011-2019 Profelectro.