Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаКабель та провід

Кабелі силові мідні ВВГ

Кабелі силові мідні з полівінілхлоридною ізоляцією та оболонкою.

Кабель ВВГ призначений для передачі та розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 660 або 1000 частоти 50 Гц.

Виробник: ТОВ «Запорізький завод кольорових металів», ПАТ Одеський кабельний завод «ОДЕСКАБЕЛЬ».

Сертифікат відповідності силового кабелю ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд

Кабель силовой с жилами из меди с ПВХ изоляцией, в специальной оболочке из ПВХ


Як матеріал для виготовлення струмопровідної жили використовується мідь. Для ізоляції жил застосовується спеціальний ізоляційний пластик ПВХ. Спочатку кожна жила ізолюється окремо, потім їх скручують певним чином. Оболонка із ПВХ пластикату надягає на скручені жили.

Кабельно-провідникова продукція  використовується передачі електроенергії, зокрема ВВГ застосовують передачі та розподілу електроенергії в стаціонарних установках переважно під час будівництва житлових будинків до виконання прокладки проводів.

Прокладання кабелю ВВГ можливе в різних умовах (сухих та вологих), купити кабель ВВГ можна в тому випадку, коли прокладання проводів здійснюватиметься на відкритому повітрі або на трасі. Як правило, такий провід використовують у регіонах з помірним та холодним кліматом, оскільки він виконує свої функції у широкому температурному діапазоні (-50…+50 градусів) та за високої вологості (до 98%). Незалежно від того, наскільки примхливою буває погода, ця кабельно-провідникова продукція дозволяє здійснювати передачу та розподілення електроенергії на номінальну напругу 660 або 1000В, при частоті 50Гц.

Високі показники якості дозволяє використовувати кабель ВВГ для прокладання в різних площинах (горизонтальних, вертикальних або похилих), допускається його використання в місцях, схильних до незначних вібрацій.

Перш ніж купити кабель ВВГ або ВВГнг, ознайомтесь з інформацією, наведеною в картках товару, де вказано зовнішній діаметр, вагу та основні характеристики товару. За необхідності, покупець може придбати кабель необхідної довжини, проте нарізка відбувається після оплати. Постачання кабелю з невеликим перетином (2*1,5; 2*2,5; 3*1,5; 3*2,5; 4*1,5; 4*2,5; 5*1,5; 5* 2,5) виконується у бухтах. Кабель з перетином більший за зазначені величини, поставляють на барабанах. Для будівельних організацій, а також при оформленні оптового замовлення надаються знижки від Інтернет-магазину "Profelectro".

Конструкція кабелю ВВГ:

  • Струмопровідна жила круглої форми, однодротяна або багатодротяна, мідна, 1 або 2 класи.
  • Ізоляція – ПВХ пластикат із цифровим маркуванням (або з відмінним забарвленням). Ізольовані жили скручені.
  • Оболонка - ПВХ пластикат.

Технічні та експлуатаційні характеристики кабелю ВВГ:

  • Температура експлуатації кабелю: від -50 до +50°С.
  • Відносна вологість повітря: до 98% за +35°С.
  • Мінімальний радіус вигину під час прокладання: 10 діаметрів кабелю для одножильних кабелів; 7,5 діаметрів кабелю для багатожильних кабелів.
  • Довго допустима температура нагрівання жил кабелів під час експлуатації: +70°С.
  • Будівельна довжина кабелів не менша з перетином основних жил: 10-16 мм2 - 450 м, 25-70 мм2 - 300 м, 95-185 мм2 - 200 м, 240-800 мм2 - 100 м.
  • Термін служби – 30 років.
  • Гарантійний термін експлуатації кабелю – 5 років.

Купити кабель силовий ВВГ можна в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення он-лайн або зателефонувавши за телефоном.

Доставка силового кабелю ВВГ

Доставка кабельно-провідникової продукції здійснюється у всі регіони України.
Вінниця · Дніпропетровськ · Запоріжжя · Житомир · Кривий Ріг · Львів · Одеса · Рівне · Суми · Харків · Херсон · Хмельницький

©2011-2019 Profelectro.