Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Тепла підлога DEVI ® електричний (Данія)

Електрична тепла підлога давно стала синонімом комфорту. Ні для кого не секрет, що простого центрального опалення недостатньо, щоб у холодну пору року ви відчували себе тепло та затишно. Якщо вам набридло закутуватися в плед і зігріватися за допомогою обігрівачів, саме час подумати про встановлення теплої підлоги. Гарантія на теплу підлогу DEVI - 20 років!

Каталог обладнання DEVI, 2013 (pdf)

Тепла підлога DEVI: комфорт та економія


У 1942 році в Копенгагені було засновано компанію Dansk El-Värme Industri (DEVI). За цей час вона з крихітної майстерні перетворилася на найбільшого виробника електричних систем обігріву. З того часу DEVI є незмінним джерелом усіх інновацій у сфері електричних систем обігріву.
Комфорт починається з монтажу.

Ось уже 75 років Деві (DEVI) робить все для створення затишку та комфорту в будинку. Це ви відчуєте ще на етапі установки, адже виробник подбав про те, щоб з монтажем системи впорався кожен. Основними складовими всієї системи є:

 • нагрівальний елемент;
 • датчики;
 • терморегулятор.

Встановити електричні мати ви зможете самостійно, дотримуючись нескладної інструкції, а ось роботу з електронікою все ж таки надайте спеціалісту.

Інвестиція у тепло

«Чи можу я заощадити, встановивши теплу підлогу Devi?». Це питання є одним із найпопулярніших. Сьогодні ринок пропонує різноманітні теплі підлоги, ціна на які значно відрізняється. Враховуючи, що на теплу підлогу діві надається гарантія в 20 років, це довгострокове капіталовкладення, але цілком окупне, враховуючи дедалі більшу вартість комунальних послуг.

Доведено, що та сама температура, підтримувана традиційним опаленням і системою тепла підлога, сприймається по-різному. Адже тепле повітря, згідно із законами фізики, піднімається нагору. В результаті, при радіаторному опаленні температура біля підлоги на 5-7 градусів нижча, ніж у стелі. Тепле повітря пройде зони, що найбільше потребують тепла: адже коли ми відчуваємо тепло в районі ніг, загальна температура в кімнаті здається нам вищою.

Але пам'ятайте, що економити на самій системі не можна - купити теплу підлогу в Києві ми рекомендуємо лише у офіційних постачальників, які мають усі необхідні сертифікати.

Універсальне рішення на всі випадки життя

Система теплый пол уже давно не является экзотикой, и за десятилетия производства такого оборудования производитель сумел создать продукт, подходящий для любого помещения, напольного покрытия, целей эксплуатации. Все эти факторы (и многие другие) стоит учесть, прежде чем теплый пол купить.

Можливі незручності: міфи чи реальність?

Рано чи пізно навколо кожного популярного явища виникає ряд страшилок. Чи дійсно у системи тепла підлога має лише переваги? Зазначимо, що на кожне явище є безліч поглядів і однозначно стверджувати дуже складно. Намагаємося розвіяти основні міфи.

Найбільш хвилюючий момент: зменшення життєвого простору. Існує думка, що нагрівальні елементи разом із стяжкою та теплоізоляцією прикрадають десятки сантиметрів висоти кімнати. Запевняємо, що з використанням сучасних технологій, таких, як нагрівальний кабель devi, така проблема не виникає.

І другий делікатний момент - категорична неможливість встановлювати важкі меблі над теплою підлогою. Тобто планування приміщення потрібно здійснювати до капітального ремонту, а надалі уникати перестановок. У цьому, можливо, є певні незручності. Але подумайте: коли ви востаннє пересували важкий шифоньєр чи диван в іншу частину кімнати?

Несподівані переваги

Крім очевидних плюсів, таких як автономність та економічність системи, вона має і приховані переваги. Система тепла підлога є «невидимою». Про те, що вона встановлена, зовні нагадуватиме лише терморегулятор. Відсутність радіаторів під вікном не лише додасть естетики приміщенню, а й дозволить ефективніше використовувати життєвий простір.

Варіанти монтажу теплої підлоги

Монтаж нагрівального кабелю deviheating: конструкція бетонної підлоги

Конструкция укладки электрического нагревательного кабеля в бетонный теплый пол

 1. Покриття підлоги.
 2. Датчик температури.
 3. Стрічка монтажна Devifast™.
 4. Бетон (3-5 см).
 5. Deviflex™ – нагрівальний кабель (DTIP-18 – для кахельного покриття, DTIP-10 – для паркету/ламінату/ковроліну, DSIG-20 – для підігріву зовнішніх площ).
 6. Розділовий бетонний/цементний шар або фольга.
 7. Теплоізоляція – екструдований пінополістирол.
 8. Пісок та ґрунт.

Монтаж нагрівального кабелю deviheating безпосередньо під дерев'яне покриття або ламінат: конструкція дерев'яної підлоги

Конструкция укладки электрического нагревательного кабеля непосредственно под деревянное покрытие

 • Дерево/паркет ламінат.
 • Шумоізоляція.
 • Deviflex™ DTIP-10.
 • Монтажні набори Devicell Dry.
 • Гідроізоляція.
 • Існуюча підлога.

 

Пропонуємо вам оцінити всі переваги DEVI:

Невидимість теплої статі

На відміну від обігрівачів та батарей, тепла підлога електрична ретельно прихована під покриттям, а значить, не зможе зіпсувати вишуканий інтер'єр вашого будинку та вплинути на планування приміщення. З теплою статтю вам більше не доведеться йти на компроміс зі своїми бажаннями!

Економічність під час обслуговування

Електрична тепла підлога DEVI має терморегулятор з інноваційним таймером devireg™550, який дозволяє створити оптимальний та енергозберігаючий температурний режим з урахуванням особливостей вашого приміщення. До того ж, система «тепла підлога DEVI» повністю автоматизована, тому не потребує дорогого обслуговування. Звичайно, не обійтися без витрат на придбання та встановлення системи, зате можна з упевненістю сказати, що для системи тепла підлога ціна відповідає якості.

Комфорт

Головний недолік традиційних опалювальних систем у тому, що вони не розподіляють температуру – вгорі зазвичай тепло, а внизу холодно. А ось тепла підлога, навпаки, дозволяє прогріти все приміщення, при цьому температура на підлозі становить приблизно 22-24 ° С (оптимально для ніг), а під стелею - 20 ° С, що забезпечує вам максимальний комфорт. Крім цього, система тепла підлога не пересушує повітря і зберігає вологість повітря на тому рівні, який необхідний для збереження оптимальних санітарно-гігієнічних показників.

Надійність теплих підлог

Гарантія на нагрівальний кабель Deviflex – 20 років! Тепла підлога DEVI прослужить вам вірою і правдою щонайменше 50 років і при цьому не вимагатиме жодних фінансових вкладень, оскільки не потребує обслуговування. Гарантом надійності теплої підлоги DEVI виступає багаторічний досвід компанії DEVI, яка вже 60 років працює на благо своїх клієнтів. Зваживши все за і проти, можна з упевненістю сказати: «Тепла підлога купити – з комфортом жити!».


Тепла підлога DEVI з доставкою

Ми здійснюємо доставку електроустаткування DEVI до всіх міст України.
Вінниця · Дніпропетровськ · Донецьк · Запоріжжя · Житомір · Кривий Ріг · Львів · Одеса · Рівне · Суми · Харків · Херсон · Хмельницкий

Вибирайте теплі підлоги DEVI, і ви не помилитеся!

©2011-2019 Profelectro.