Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура Legrand

Серія Celiane™ Legrand (Франция)

В ексклюзивній колекції Celiane представлені рамки та вимикачі з оригінальних матеріалів, таких як текстиль, порцеляна, дерево, фактурна сталь, слонова кістка та інші. Гарні та інтелектуальні механізми Legrand Celiane допоможуть вам реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї, включаючи найскладніші та сміливіші. Вимикачі та розетки Legrand Celiane складаються з внутрішнього механізму, лицьової панелі або клавіші, супорта та рамки. У разі використання подвійного вимикача слід пам'ятати, що така модель складається із двох окремих вимикачів.

Брошюра Legrand Celiane (pdf)

Брошюра  Legrand Celiane - 12 эксклюзивных рамок (pdf)

Новинки
Фото Терморегулятор кімнатний
Терморегулятор кімнатний

Цвет:Графіт NEW
Арт.:067992

Цену уточняйте
Фото Терморегулятор для систем «Тепла підлога»
Терморегулятор для систем «Тепла підлога»

Цвет:Графіт NEW
Арт.:067989

Цену уточняйте
Фото Терморегулятор для систем «Тепла підлога»
Терморегулятор для систем «Тепла підлога»

Цвет:Слонова кістка
Арт.:066298

Цену уточняйте
Фото Терморегулятор кімнатний
Терморегулятор кімнатний

Цвет:Графіт NEW
Арт.:67980

1714.30 грн
Фото Механізм керування приводами
Механізм керування приводами

Цвет:Графіт NEW
Арт.:067955

Цену уточняйте

Legrand – за межою майбутнього

Розетки та вимикачі Legrand завоювали ринок не лише завдяки зовнішній досконалості, але й інтелектуальному змісту. Розумне управління освітленням, контроль доступу та програмування всіх систем давно переступило з екранів футуристичних фільмів у реальне життя!

Серія Legrand Celiane створена для спрощення звичних процесів: пульти з дисплеями та механізми з індикаторним підсвічуванням дозволяють бути повністю поінформованими про стан електроприладів у будинку.

Безпека та енергоефективність – непорушні правила Legrand

Розетки Legrand Celiane відповідають усім технічним нормам та стандартам якості. Більш того, вони оснащені додатковим захистом від зовнішнього середовища, зокрема вологи (ступінь захисту – IP 44). В окремих моделях передбачено захисні шторки для захисту дітей. Такий механізм відкривається тільки при одночасному входженні вилки електроприладу в обидва гнізда розетки. До того ж використання світлорегуляторів, датчиків руху, термостатів дозволяє заощадити до 30% електроенергії. Купити розетки legrand означає інвестувати в свій будинок і його безпеку.

Схема выключателя Legrand Celian™Вимикачі та розетки Legrand Celiane складаються з внутрішнього механізму, лицьової панелі або клавіші, супорта та рамки. У разі використання подвійного вимикача слід пам'ятати, що така модель складається із двох окремих вимикачів.

Основні характеристики серії Legrand Celiane

Натуральна природність, м'які форми та елегантний дизайн найвигідніше відрізняють вироби серії Legrand Celiane від інших чудових серій цієї торгової марки. Незважаючи на простоту виконання, серія Celiane з успіхом витримує тест на ексклюзивність.

Дизайнерам компанії чудово вдалося відобразити у зразках цієї серії якийсь шарм простоти та чуттєвості, які ефектно доповнює природна структура матеріалу та природні м'які відтінки. Завдяки спокійному та вишуканому дизайну розетки та вимикачі серії Legrand Celiane вдало впишуться у будь-який сучасний інтер'єр, виконаний у будь-якому стилі, від модерну до класики.

Завдяки різноманітності використаних рішень, серії Legrand Celiane включають 33 рішення кольорової гами.

Багатофункціональність серії можлива завдяки використанню різноманітних механізмів: телефонних розеток, світлорегуляторів, таймерів, систем «тепла підлога», розеток для комп'ютера, кінцевих та прохідних антен. У комплектації також розетки із захисною конструкцією, які можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю (у ванних кімнатах та кухнях).

Різні напрямки серії пропонують вироби в стилі Металік, для яких характерні використання сталевого блиску фактурного, залізо, нікель і мідь. У колекції можна також відзначити рамки, виготовлені з натурального дерева та шкіри, а також рамки кольору «металік». Для поціновувачів особливо шику та ручної роботи представлено 12 зразків для шикарних інтер'єрів.

©2011-2019 Profelectro.