Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Розумний будинок

Встановивши систему «розумний будинок» ви назавжди зміните свій погляд на найзвичніші речі. Він може поєднувати в собі керування різними системами: водопостачанням, електроенергією, клімат-контролем, системою безпеки, включаючи пожежну безпеку та відеоспостереження. Система може мати безліч функцій, і все залежить від ваших конкретних потреб. Керування відбувається зі спеціальної панелі керування, комп'ютера чи навіть мобільних програм.

Щоб підібрати для системи розумний будинок обладнання, вам потрібно визначитися із набором бажаних можливостей. Це може бути досить обмежена система, що регулює певну «сферу життєдіяльності» у вашому будинку: контроль протікання води в системі опалення та водопостачання, керування рольставнями, системою теплої підлоги тощо. За найпопулярнішими напрямками виробники підготували «сценарні» рішення. Тобто, встановлюючи розумний будинок, можна купити готовий комплект обладнання.

Устройство системы

Регулювання освітлення

Найбільшою популярністю користується розумне управління освітленням: ви можете не тільки програмувати освітлення та повністю налаштувати його «під себе», але й значно заощадити на електроенергії завдяки датчикам руху, світлорегуляторам та іншим компонентам системи. Система розумний будинок може керувати як внутрішнім, і зовнішнім освітленням. Замість звичних вимикачів використовуються радіопередавачі та радіопульти.

Керування температурою

Дуже часто центральна система опалення завдає нищівного удару по сімейному бюджету через неможливість регулювати її роботу. Система розумний будинок дозволяє встановлювати комфортну температуру для кожного приміщення. Спеціальні датчики враховують температуру на вулиці, а програмований терморегулятор – ще й пору року та доби, а також безліч інших параметрів. Крім того, ви можете створити власний «сценарій» опалення.

Охоронна система

Безпека є одним із пріоритетних напрямків розробок. Вона може забезпечуватись за допомогою різних пристроїв. Основними є датчики, які пов'язані з центральним блоком управління. У випадку, якщо хоча б один датчик спрацював, на вказаний номер телефону приходить оповіщення. Це лише один із можливих варіантів, ви можете комбінувати різні системи безпеки.

©2011-2019 Profelectro.