Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітура

Електрофурнітура Jung (Німеччина)

У німецькій електрофурнітурі JUNG добре поєднуються сучасні інноваційні рішення та особливий дизайн. У виробництві розеток та вимикачів JUNG використовуються перевірені матеріали та механізми, які пояснюють бездоганну експлуатацію виробів.

Каталог електрообладнання JUNG (pdf)

Розетки та вимикачі JUNG


Відмінна якість розеток та вимикачів JUNG добре відома споживачам. Тут чудово поєднуються сучасні інноваційні рішення, особливий дизайн. Використовують перевірені матеріали та механізми, які пояснюють бездоганну експлуатацію виробів. Серед представленого асортименту можна підібрати та купити розетки та вимикачі, представлені у кількох стандартах. Компанія пропонує також клавішні та роторні диммери, датчики руху, системи дистанційного керування освітлення, жалюзі та клімат-контроль.

Ідеальне поєднання простоти кольору та шляхетності ліній нової серії AS 500 створює чудові передумови для створення гармонійної атмосфери у будь-якому приміщенні. Поряд із звичними вимикачами та розетками, у кожній серії представлені складні вироби, такі як дистанційні системи керування.

Электрофурнитура Jung A creation

Зовнішня простота форм та ліній, білий колір електрофурнітури Jung серії А500 дозволяє встановлювати її у будь-якому приміщенні незалежно від обраного напрямку в дизайні. Такі розетки та вимикачі обладнані додатковим захистом від ураження електричним струмом.

Серія A plus – відмінний вибір для тих, хто вибирає сучасний ритм життя, сповнений яскравих фарб та нових, ультрамодних рішень у поєднанні кольорів та матеріалів. Центральні плати алюмінієвого або білого кольору чудово гармонують з яскравими та помітними рамками. Ці ж плати можна успішно комбінувати з накладками і механізмами серії А 500.

Знайти нове рішення в інтер'єрі будинку, квартири допомагають розетки та вимикачі серії A creation. Достатньо купити розетки або вимикачі з рамками їх кольорового скла, як у приміщенні з'явиться кілька яскравих акцентів, які справлять особливий ефект.

У серії CD 500 присутні цікаві колірні рішення, наповнені благородством золотої бронзи, платини, слонової кістки, коричневого, червоного кольору. Відмінність колірних рішень та функціональних можливостей робить цю серію однією з найпопулярніших.

Відмінною рисою серії SL 500 є використання накладок та клавіш з лакованого алюмінію, а також рамок із акрилового скла з підкладкою. Розетки та вимикачі київ цієї серії відрізняються чіткими контурами, виготовлені з натуральних матеріалів.

Электрофурнитура Jung SL 500

Класичний дизайн вимикачів серії LS 990 ідеально вписується в інтер'єр будь-якого приміщення. Модельний ряд представлений також лініями із чистого алюмінію, сталі, хрому та лакованого металу з ефектом «антрацит».

©2011-2019 Profelectro.