Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаТепла підлога DEVI

Нагрівальні мати Devi для «сухої» установки під ламінат, паркетну дошку або килимове покриття

Тепла підлога DEVI під покриття для підлоги з дерева

Нагревательные маты Devidry™ 100 для подогрева пола в детской комнатеНагрівальні мати та терморегулятори Devidry™ 100 для «сухого» монтажу теплої підлоги під паркет, килимове покриття або ламінат

Нагрівальні мати застосовують для забезпечення комфортного підігріву підлоги з бетонною основою для швидкого «сухого» монтажу під покриття. Покриттям може бути паркет або паркетна дошка, ковролін та навіть ламінат. Головне, щоб показник термічного опору матеріалу не перевищував 0,18 м2/кВт.

Нагрівальні мати системи електрична тепла підлога складаються з декількох шарів: на алюмінієвій фользі закріплений нагрівальний кабель, який з двох сторін покритий спеціальним спіненим пластиком. Така конструкція дозволяє досягти чудового рівня тепло- та звукоізоляції. З'єднання матів між собою виконується за допомогою спеціальних роз'ємів, розташованих по краях. Додатково використовується заповнювач Devidry™ FM, що дозволяє заповнити всю вільну площу підлоги. Якщо необхідно теплу підлогу купити під паркет або паркетну дошку, слід вибирати один із зазначених варіантів.

 Брошура Нагрівальні мати Devidry

Набір для підключення та керування системою обігріву Devidry™ Pro Kit використовується виключно для дерев'яних покриттів. До складу системи входить електронний терморегулятор, обладнаний датчиком температури, кабель підключення, роз'ємний ключ та алюмінієва липка стрічка.

Докладніше ознайомитися з монтажем нагрівальних матів Devidry™ ви можете за посиланням.

Пластини з утеплювачем для «сухого» монтажу нагрівального кабелю

Монтажні пластини мають додаткові теплоізолюючі властивості і використовуються для встановлення кабелю під покриття для підлоги з ламінованої або дерев'яної паркетної дошки. Такі пластини використовують для комфортного підігріву поверхні системи "тепла підлога" і є двошаровою конструкцією з теплового ізолятора з покриттям, що розподіляє тепло. У комплекті радять використовувати нагрівальні кабелі Deviflex DTIP-10 або DTIE-10.

Devidry™ – модули для теплого пола  Мат заполнитель Devidry™ FM Система "теплый пол" под паркетную доску

Нагрівальні мати devidry – нове слово в обігріві приміщень

Ніколи ще встановлення системи тепла підлога не була настільки простою! Адже ця технологія дозволяє відмовитися від звичної стяжки, що дозволяє заощадити не лише життєвий простір, а й гроші. Більше того, мати devidry можна не боячись встановлювати прямо під паркетну дошку та ковролін! Зважайте на те, що, як правило, питома температура підлоги в такому випадку – близько 26°С.

Ще однією перевагою системи тепла підлога DEVIdry є 5-шарова конструкція нагрівального мату. Кожен із шарів має свою функцію, у тому числі – звукоізоляційну.

Іншими перевагами цієї серії є:

  • Максимальна простота установки – концепція «розклади та включи» дозволяє розібратися із системою навіть непрофесіоналу (проте, краще довірити процес фахівцеві);
  • Швидкість монтажу – від початку робіт до повної готовності може пройти лише 1 день;
  • Сумісність із різними типами підлогових покриттів;
  • Економічність використання та встановлення завдяки відсутності стяжки;
  • Оптимальний розподіл тепла в приміщенні завдяки нагрівальним матам та матам-заповнювачам;
  • Можливість перевезти обладнання до іншого будинку чи приміщення.
©2011-2019 Profelectro.