Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаСистеми кабельних трас

Електромонтажні коробки

Інтернет-магазин Профелектро пропонує електромонтажні коробки Kopos під штукатурку, а також всі необхідні комплектуючі: кришки, клемники, допоміжні елементи. Електромонтажні коробки мають широке застосування. Їх використовують у утепленні фасадів, у проведенні кабельних каналів, пластмасові коробки застосовуються у зовнішньому монтажі, а металеві та броньовані використовуються для зовнішнього монтажу.

 

Компанія Kopos Kolin a.s., відомий європейський виробник продукції для електромонтажу, заявила про себе ще 1926 року. Ця чеська фірма стала однією з перших, що з'явилися в Україні у 90-х роках. Саме в цей час компанія Копос переживала активну модернізацію виробництва в Чехії. Було закуплено нове обладнання, вкладалися гроші у розширення лінійки, старе обладнання модернізували за останнім словом техніки.

Усе це робилося у тому, щоб відповідати сучасним потребам споживачів. Компанія цінує репутацію, тому дуже скрупульозно ставиться до якості продукції, дотримання європейських стандартів, сертифікації та впровадження інновацій.

З того часу компанія завоювала довіру споживачів у Східній Європі та Азії. На території цих регіонів було відкрито близько десяти дочірніх представництв. Підприємства мають власні виробництва, офіси та складські приміщення.
Дочірні торгові представництва Копос мають широкий асортимент систем кабелю.

Наявність головних переваг – європейська якість та сертифікація, доступні та виправдані ціни, широкий та надійний асортимент – це те, що дозволяє продукції компанії Копос виконати всі вимоги замовника та вже тривалий час завойовувати нові ринки збуту.

©2011-2019 Profelectro.