Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура LegrandСерія Valena™ Allure

Механізми з лицьовими панелями серія Valena™ Allure Legrand (Франція)

Надійний механізм – запорука довговічності електрообладнання. Великий досвід фахівців компанії Legrand та розвиток сфери сучасних технологічних рішень стали основою новітньої розробки InMatic. Протягом чотирьох років представники компанії вивчали потреби ринку СНД та інших країн, проводили спеціальні випробування та тести, щоб підтвердити зручність при монтажі та експлуатації, найвищі технічні можливості, безпеку та функціональність. Розетки та вимикачі Legrand оснащені найновішими механізмами для вашого комфорту та безпечного користування протягом тривалого часу.

Ізольований супорт

Супорт InMatic складається з полікарбонату та сталі. Таке поєднання забезпечує ще більшу жорсткість, а закрита конструкція запобігає зіткненню з частинами, що знаходяться під напругою. У такий спосіб вирішується питання електробезпеки механізму. Профіль супорта «ластівчин хвіст» забезпечує ідеальний монтаж при встановленні.

 

Контрольні точки

Точки контролю розташовані так, щоб уникнути демонтажу виробу під час перевірки тестером.

  

Захисні шторки

Захисні шторки вбудовані в механізм розеток. Механізм оснащений покращеними клемами без гвинтів для точного та безпечного підключення.

 

Максимальна безпека

Будь-які маніпуляції з механізмами InMatic забезпечують повну безпеку. Будь то монтаж, експлуатація чи перевірка живлення.

Магазин електротоварів Profelectro пропонує такі механізми з лицьовими панелями серії Valena Allure:

  • вимикачі та кнопки;
  • силові розетки;
  • телефонні, інформаційні розетки;
  • телевізійні розетки;
  • світлорегулятори та датчики руху.

При покупці розеток та вимикачів із вдосконаленим механізмом InMatic ви будете впевнені у правильному виборі. Вас порадує довговічність електрообладнання компанії Legrand, продуманість кожної деталі та, звичайно ж, безпека під час експлуатації.

Для замовлення розеток та вимикачів Vаlena Allure Legrand телефонуйте до Profelectro: (0-800) 75 19 18; (044) 594-88-48!

©2011-2019 Profelectro.