Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура LegrandСерія Valena™ Allure

Рамки серія Valena™ Allure Legrand (Франція)

Здається, що може здивувати у вимикачі чи звичайній розетці? Виявляється, вони можуть бути частиною дизайнерського рішення! Звісно, якщо правильно підібрати до них рамку. Компанія Legrand подбала про те, щоб електроустаткування у вас вдома або в офісі було не тільки функціональним, але й виглядало естетично та доречно у будь-якому інтер'єрі. Розетки та вимикачі тепер чудово доповнять дизайн будь-якого приміщення, додавши йому оригінальності та елегантності.

Серія ValenaLife – практичність для простих та лаконічних інтер'єрних рішень:

  • вигнута клавіша;
  • максимальна легкість та ергономічність;
  • рамка створює ефект «паріння»;
  • три варіації колірних рішень для панелей та 14 видів – для рамок (білий, перли, слонова кістка, світле та темне дерево, алюміній, мідь, «ел грей»…). 

Серія Valena Allure – оригінальний дизайн для сміливих рішень та повної свободи самовираження:

  • вставки із затемненням створюють ефект тіні;
  • підсвічування по всьому контуру, фактурність;
  • 7 відтінків лицьових панелей та 22 – для рамок (бежеве тиснення, перли, флора, дзеркало, карбон, шкіра, чорне скло, палацовий мармур…).

      

Серед різноманітності колірних рішень для рамок кожен покупець знайде щось до вподоби. Пастельні тони – для стриманих, мінімалістичних дизайнів; нарцис, флора чи тиснення – для інтер'єру з квітковою тематикою; полірована або чорна сталь чудово впишеться в дизайни лофт, техно або хай-тек; палацовий мармур, чорне та біле скло доповнять інтер'єр у стилі класицизму чи ренесансу.

Фахівці компанії Legrand зробили все, щоб процес обладнання вашого житла електротоварами став не просто рутинною необхідністю, а й дозволив відчути себе справжнім дизайнером інтер'єру!

 

Для замовлення розеток та вимикачів Vаlena Allure Legrand телефонуйте до Profelectro: (0-800) 75 19 18; (044) 594-88-48!

©2011-2019 Profelectro.