Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура LegrandСерія Celiane™

Механізми серія Celiane™ Legrand (Франція)

Выключатель двухполюсный серии Celiane™ LegrandВсі механізми серії Legrand Celiane відрізняються високою якістю виконання та надійні в експлуатації. В якості основних механізмів для управління освітленням використовують вимикачі та перемикачі різного типу. Спеціальний механізм дозволяє здійснювати включення та вимикання освітлення м'яко та безшумно. Одноклавішні вимикачі можна об'єднувати у двоклавішні вимикачі. Установка сенсорного вимикача дозволяє виконувати керування освітленням шляхом легкого торкання пальцем. При установці безконтактного вимикача досить просто провести рукою перед системою і потрібна дія буде виконана.

Для керування та регулювання роботи ламп розжарювання використовують різні світлорегулятори

Якісне керування освітленням можливе також при використанні вимикачів з витримкою часу та програмованих таймерів. Якщо необхідно забезпечити керування освітленням приладу, підключеного до джерела живлення, то в даному випадку можна використовувати розетки, поєднані з вимикачами. Такі розетки та вимикачі мають додатковий автоматичний захист від перевантажень у мережі.

Весь асортимент розеток та вимикачів Legrand у наявності на нашому складі. Проконсультуватися щодо вибору моделі ви можете за телефонами: 0(800) 75-19-18, (044) 594-88-48.

©2011-2019 Profelectro.