Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Датчики: як маленькі пристрої зроблять ваш будинок комфортним та безпечним

Корисна інформація

Десятки років тому єдиною гарантією безпеки будинку був високий паркан. Пізніше у приватних будинках та квартирах стали з'являтися сигналізації. Сьогодні безпека розглядається у ширшому ключі. На її сторожі стоять не матеріальні перепони, а сучасні технології.

Датчик руху –  для керування освітленням та безпекою.

Інфрачервоний датчик руху може встановлюватись у приміщеннях для різних цілей. Наприклад, його часто встановлюють у зоні загального користування для керування освітленням. Якщо протягом певного часу вона не зафіксує переміщення людини – світло вимикається. Але інформацію про рух цей датчик можете передавати охоронній системі. Про сторонніх людей у будинку тут же дізнається власник та уповноважена організація.

Датчик витоку води – для запобігання фінансовим втратам.

Затоплення квартири чи будинку – страшний сон будь-якої людини. У гіршому випадку все закінчується необхідністю робити ремонт, а іноді ще й судовими позовами з сусідами. Найчастіше цієї ситуації можна уникнути, якщо вчасно виявити витік води. Як це зробити? Просто встановіть у приміщенні датчик витоку води, і у разі аварії вона миттєво перекриє комунікації, а також сповістить вас SMS-повідомленням.

Датчик вологості даху – для автоматизации систем антиобледенения.

Для власників приватних будинків зима асоціюється насамперед із труднощами у догляді за будинком та земельною ділянкою. Наприклад, доводиться чистити від снігу доріжку, тротуари, дах. Але поспішаємо вас порадувати, замість вас цим може зайнятися система теплої підлоги. Вам навіть не доведеться вмикати її, все зроблять розумні прилади. Датчик вологості подасть сигнал терморегулятор, що на даху накопичився сніг, а той активує нагрівальний елемент. І сніги на даху як і не було.

Датчик освітлення – для здоров'я очей домочадців

Згадайте, скільки разів на день ви кажете дитині: "Увімкни світло, не сиди в темряві". Іноді діти так захоплюються книгою або грою, що не помічають настання темряви. Щоб не переживати, чи увімкнуло дитина світло, ви можете встановити датчик освітлення. Він буде аналізувати рівень освітлення в приміщенні і при необхідності автоматично ввімкне світло, приглушить його або зробити яскравішим, підніме або опустить жалюзі.

Зробити будинок розумним та безпечним простіше ніж здається. Головне – вибрати сертифіковане обладнання перевірених виробників. Саме таку електрофурнітуру ви можете придбати у магазині Profelectro.

 

16.10.2019
©2011-2019 Profelectro.