Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

«Розумний дім»: основна концепція

Корисна інформація

Кожна людина приймає рішення про будівництво або придбання власного будинку, життя в якому протікатиме спокійно і розмірено, з особливим комфортом. Усюди чути дитячий сміх і витає запах святкового пирога, у хаті часто збираються гості. Час іде, а цінності залишаються без змін. Так хочеться, щоб і через 20-30 років власний будинок залишався таким же затишним, що можливо лише за умови використання сучасної системи «Розумний дім».

Саме поняття «Розумний дім» у перекладі з англійської означає «будинок, що пристосовується» або «будівля, готова до змін». Це означає, що концепція встановлення розумного будинку передбачає можливу перебудову та налагодження системи у майбутньому відповідно до новітніх вимог та розробок. Тобто система може бути модернізована певною мірою.

 

Сучасна житлова або офісна (виробнича будівля) може нормально функціонувати лише за умови опалення, вентиляції, освітлення, подачі газу, гарячого та холодного водопостачання. Управління всіма системами, а також спостереження за їх роботою є досить складним завданням і може бути здійснено лише за допомогою установки датчиків та додаткового обладнання.

Основним елементом передачі різних сигналів про зміну тих чи інших параметрів є провід (або кабель). Різні види дротів відрізняються між собою залежно від того, яку функцію виконують: так, для злагодженої роботи систем відеоспостереження використовують радіочастотний кабель, а сигналізаційний провід можна використовувати для підключення датчиків руху.

Переваги використання системи «розумний дім» очевидні:

  • енергозбереження – економне розподілення різних ресурсів (води, газу та електроенергії) дозволяє знизити витрату на 15-20%;
  • зручність в управлінні можлива завдяки використанню єдиного сенсорного екрана чи пульта;
  • за рахунок якісного, злагодженого та правильного використання побутових приладів та обладнання, термін їхньої служби збільшений; більше, відзначається значне скорочення поломок;
  • будь-яка система може бути змінена або доповнена різними новими пристроями та пристроями.

Як бачите, система «розумний дім» дозволяє проводити якісну роботу з управління комунікаціями, причому морального старіння не відбувається.

10.10.2012
©2011-2019 Profelectro.