Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Енергоефективний будинок: технологічні рішення для вашого житла

Корисна інформація

Енергоефективність, дбайливе ставлення до ресурсів та розумне споживання вже кілька років залишаються трендами у сфері будівництва, дизайну та архітектури. Насамперед, впровадження нових технологій у власному будинку дозволяє знизити негативний вплив на довкілля. А згодом зберігати сімейний бюджет за рахунок значної економії ресурсів.

Які технології можна встановити вже зараз, щоби зробити свій будинок енергоефективним?

 1. Тепла підлога

З точки зору законів фізики та фізіології людини, система тепла підлога ефективніша, ніж традиційне радіаторне опалення.

Коли ваші ноги перебувають у холоді, температура приміщення відчувається на 2-3 градуси нижче, ніж є насправді. І навпаки: коли ногам тепло, навіть нижча температура повітря сприйматиметься як комфортна. Але за законами фізики тепле повітря піднімається нагору. Отже, тепло від радіатора не обігріває нижню частину кімнати. Це одна з причин, чому їх замінюють або доповнюють системою тепла підлога.

Є безліч інших варіантів застосування нагрівальных кабелів та  матів. Наприклад, їх можна встановити на стіни. Власники кутових квартир часто скаржаться, що від стін буквально віє холодом, і бути поруч із ними неприємно. З установкою кабелю така проблема зникне, і в приміщенні стане набагато тепліше.

2. Жалюзі із сонячними панелями

Жителі багатоквартирних будинків не мають змоги встановити повноцінні сонячні панелі. Альтернатива – розумні жалюзі. Стандартне вікно, яке оснащене таким пристроєм, може генерувати до 100 кВт на місяць. Звичайно ж, на цю цифру впливає погода та пора року. Розробники стверджують, що у літній період такі жалюзі можуть повністю забезпечити вас необхідною кількістю електроенергії. 

3. Рекуператори повітря

Рекуператори це механічні системи вентиляції. Вони нагрівають свіже повітря, яке надходить у квартиру. Такі пристрої дозволяють значно зменшити витрати на опалення приміщення. Ефективність рекуператорів коливається в межах від 65% найпростіших пристроїв до 95% у приладів з мідним теплообмінником.

Енергоефективність будинку – це внесок у комфорт житла, збереження природи та економію сімейного бюджету.

 
18.12.2021
©2011-2019 Profelectro.