Знижки до 45% на "Зарядні станції  OBO Bettermann", при оформленні замовлень ОНЛАЙН

Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Як правильно підібрати обладнання для встановлення системи «тепла підлога»

Корисна інформація

Система тепла підлога, обладнана датчиком вимірювання та контролю температури підлоги – це необхідне обладнання, яке дозволяє підтримувати температуру підлоги на постійному та комфортному для людини рівні. Якщо говорити простою мовою, стоячи на такій підлозі босими ногами, людина відчуває, що підлога тепла і її температура не викликає дискомфорту. Для різного покриття для підлоги температура відрізняється. Так, наприклад, температура підлоги в приміщенні, де постілий ламінат, не перевищує 26°С. Ті приміщення, в яких підлога облицьована плиткою, температура поверхні підлоги знаходиться в межах 28-29°С.

Рекомендовані потужності системи «тепла підлога»

Щоб забезпечити максимальний комфорт у приміщенні, необхідно, що система центрального опалення працювала якісно і дозволяла підтримувати постійну температуру повітря не нижче 17-18°С. Тільки в такому випадку доцільно обігрівати підлогу додатково за допомогою установки теплої підлоги київ.

Для різних приміщень потужності системи тепла підлога відрізняється. Коли йдеться про сухе приміщення з якісно виконаною тепловою ізоляцією, потужність установки мінімальна і становить близько 100 Вт/м2. Якщо потрібна установка теплої підлоги в приміщенні з підвищеною вологістю (наприклад, ванна кімната) або за відсутності теплової ізоляції, вибирається система потужністю 130-160 Вт/м2. При вирішенні питання про обігрів підлоги на балконі або в приміщеннях, де напруга знижена, найчастіше рекомендують звернути увагу на установки, потужність яких знаходиться в межах 160-200В т/м2. Максимально можлива потужність, яку можна використовувати під час встановлення системи – 220 Вт/м2.

Для визначення необхідної потужності необхідної установки системи тепла підлога київ не потрібно виконувати якихось спеціальних розрахунків. Можна керуватися даними, наведеними вище. Однак як розпізнати фактори роботи теплоізоляції та вологості у приміщенні, якщо спеціальне обладнання відсутнє? Критерієм для визначення необхідної потужності є така умова: якщо система центрального опалення дозволяє нагріти приміщення до температури 18°С, значить рекомендована потужність системи тепла підлога київ становить 130 Вт/м2. Коли температура в приміщенні менша за 18°С, потужність необхідно збільшувати. Якщо є деякі побоювання з приводу невідповідності робочої напруги заданим параметрам, потужність установки також вибирають трохи вище, ніж зазвичай.

Використовуючи систему, потужність якої вище 130 Вт/м2, можна не побоюватися за підвищену витрату електроенергії, оскільки управління відбувається за допомогою терморегулятора.

Система "тёплый пол"

Теплова ізоляція: особливості

Коли йдеться про встановлення будь-якого опалювального обладнання, то в першу чергу необхідно вирішити питання теплової ізоляції приміщення. Зниження теплових втрат забезпечує комфортне перебування у приміщенні та сприяє зниженню потужності установки. Найоптимальнішим способом зниження теплових втрат є встановлення теплової ізоляції. Щоправда, якщо поверхом нижче знаходиться тепле приміщення, без теплоізоляції можна обійтися. У яких випадках слід скорочувати теплові втрати за допомогою додаткових засобів? У тих випадках, коли прямо під підлогою знаходиться ґрунт, або під підлогою приміщення вологе і не опалювальне, шар ізоляції становить близько 5 см. Коли планується утеплення балкона, шар теплової ізоляції нерідко сягає 10 см.

Розташування нагрівального кабеля на шарі теплової ізоляції виконується на певній відстані витків друг від друга. Таким чином, під час роботи кабелю між окремими його лініями утворюється холодна зона, що може призвести до нерівномірного нагрівання системи тепла підлога київ. В даному випадку ситуацію допоможе виправити регулювання товщини шару стяжки, що формується над нагрівальним кабелем. Для рівномірного розподілу температури на поверхні підлоги необхідно, щоб відстань між витками кабелю було прямо пропорційно товщині шару стяжки, тобто чим більша відстань, тим більша товщина стяжки.

Якщо як стяжка використовують спеціальний цементно-піщаний розчин для монтажу системи тепла підлога, відстань між витками не повинна перевищувати 13 см. Але в будь-якому випадку товщина стяжки не повинна бути меншою за 3 см, незалежно від установки кабелю.

Якщо планується облицювання підлоги плиткою з додатковим нанесенням плиткового клею, рекомендується укладати кабель з дотриманням кроку 7,5-10 см. Хоча в даному випадку зручніше використовувати готовий тонкий нагрівальний мат, де відстань між витками кабелю стандартно і не перевищує 7 см. Крім того , нагрівальний мат гарантовано вбереже поверхню від утворення холодних порожнеч.

29.03.2013
©2011-2019 Profelectro.