Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Чи потрібна тепла підлога під плитку?

Корисна інформація

Досить складно знайти людину, яка жодного разу не чула про систему тепла підлога, навіть придбання та встановлення теплої підлоги сьогодні не є чимось надприродним і давно нікого не шокує. Це можна легко пояснити тим, що люди дуже швидко звикають до комфортних та надійних речей і через якийсь час не уявляють свого життя без них.

Звичка оточувати себе комфортними речами робить наше життя більш безтурботним та легким. Крім того, теплі підлоги успішно конкурують із системою центрального опалення, яка не завжди виявляється надійною, навіть теплі підлоги можуть повністю замінити центральне опалення, будучи також більш економічними. Прогрів приміщення, у разі встановлення теплої підлоги, відбувається рівномірно по всьому об'єму приміщення, тепле повітря піднімається вгору, поступово остигаючи, тоді як при обігріві приміщення за допомогою центрального опалення тепле повітря від батарей піднімається вгору, а холодне повітря залишається внизу.

Змонтувати систему можна у будь-якому приміщенні, як у житлових кімнатах, так і у ванній, коридорі, на кухні. Часто, вибираючи покриття для підлоги, господарі квартир зупиняють свій вибір на керамічній плитці. Як правило, плитку укладають у ванній, на кухні, у передпокої. Керамічна плитка не тільки покращує інтер'єр приміщень, за нею досить легко доглядати, вона не боїться вологи. Але є одна істотна вада: плитка завжди холодна, і тому встановлювати теплу підлогу під плитку не тільки можна, але і потрібно.

До речі, будучи природним матеріалом, керамічна плитка чудово пропускає тепло, завдяки чому тепла підлога під плитку швидше нагрівається і зменшуються теплові втрати. Ще однією перевагою плитки є її вогнетривкість, а значить установка теплої підлоги під плитку абсолютно безпечна з протипожежної точки зору. Розміщення теплої підлоги під плитку створює максимально комфортні умови для проживання.

Крім житлових приміщень, облицювання підлог плиткою широко поширене в різних медичних закладах, а також у школах та дитячих садках. Теплі підлоги в таких закладах є не лише бажаною, а й обов'язковою умовою комфортного перебування. Теплі підлоги забезпечують значно менші коливання повітря, тим самим зводячи нанівець переміщення та підняття пилу в приміщенні. Внаслідок менших коливань повітря у приміщенні, тепле повітря довше зберігає свою температуру та повільніше остигає.

11.09.2011
©2011-2019 Profelectro.