Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

5 питань, які варто поставити перед встановленням теплої підлоги

Корисна інформація

Коли ви вирішили встановити у себе вдома систему тепла підлога, відразу виникає безліч питань: який нагрівальний елемент вибрати, скільки буде коштувати система, чи є принципові відмінності між різними виробниками обладнання… За відповідями ми звертаємося до фахівців, або ж вирушаємо на тематичні форуми.

Що ж у цій схемі не таке? Справа в тому, що найважливіші питання потрібно поставити собі. Чому? Відповіді на них знаєте лише ви, і вони мають велике значення для подальшого ремонту.

Що це за питання і чому вони такі важливі? Про це ми вам сьогодні розповімо.

1. "Для чого я встановлюю систему тепла підлога?"

Ця система може служити у двох якостях: як основна система обігріву та як допоміжна, додаткова до звичного радіаторного опалення. Наразі люди все більше цінують незалежність від комунальних служб та можливість самостійно регулювати температуру повітря у квартирі. А разом із нею – і вартість комунальних послуг. І якщо ви вирішите відмовитися від звичних батарей, вам знадобиться нагрівальний елемент з більшою потужністю, ніж для локального підігріву підлоги у ванній.

2. "Чи потрібний мені програмований терморегулятор?"

Відповідь це питання залежить насамперед від вашого ритму життя. Нормальний терморегулятор працює за принципом вимикача. Він дозволяє ввімкнути систему та встановити температуру. Програмований прилад має низку додаткових функцій: можливість встановити точний час увімкнення та вимкнення системи, керувати нею зі смартфона, створювати теплові режими на кожен день. Наприклад, якщо ви часто буваєте в роз'їздах, вам підходить саме програмований варіант: поки ви знаходитесь в іншому місті, система не працює даремно, а ближче до повернення ви можете включити дистанційно і нагріти будинок.

3. "Де ще я можу застосувати систему тепла підлога?"

Під час капітального ремонту варто розглянути варіанти встановлення всіх світових систем. Тепла підлога – одна з них. При цьому є безліч варіантів його використання. Наприклад, його можна встановити на під'їзній доріжці у дворі заміського будинку  та забути про проблему прибирання снігу. Або ж монтувати його на балконі, створивши цим повноцінний житловий простір.

4. "Яке підлогове покриття я планую використовувати?"

Насправді при встановленні теплої підлоги ви практично не обмежені у виборі покриття для підлоги. Якщо колись його встановлювали лише під плитку, зараз навіть виробники паркетних дощок адаптують свою продукцію для потенційного сусідства із нагрівальним матом чи кабелем. Але варто врахувати, що кожен нагрівальний елемент спеціально призначений під своє покриття. Наприклад, мати для «сухої» установки підійдуть для ламінату, паркетної дошки або килимового покриття.

5. "Де будуть стояти меблі?"

З майбутнім дизайном інтер'єру варто визначитися до покупки теплої підлоги. Справа в тому, що кабелі та мати не можна монтувати під тими місцями, де стоятимуть важкі меблі. Тому на етапі проекту необхідно мати загальне уявлення про планування приміщення.

Якщо у вас є запитання, які потребують професійної відповіді – звертайтесь за консультаціями до наших спеціалістів.

15.07.2019
©2011-2019 Profelectro.