Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаАвтоматика та щитки

Реле контролю напруги ZUBR

Реле контролю напруги ZUBR — це надійний захист від перенапруги

Принцип дії реле

Зниження або підвищення напруги в мережі, різкі стрибки, аварії та обриви ліній електропередач - все це не тільки знижує термін експлуатації домашньої електроніки, але може призвести до повного виходу з ладу техніки, що знаходиться в режимі очікування. Часто стрибки супроводжуються коротким замиканням, що може становити серйозну загрозу не тільки майну, а й життю, тому так важливо убезпечити себе від подібних проблем. Реле контролю напруги ZUBR працює за принципом відсікача. Коли напруга в мережі виходить за межі, які поставив користувач, реле напруги ZUBR відключає напругу живлення. Коли ж напруга відновлюється, ZUBR відновлює живлення споживачів. Але якщо ваша мережа має постійно підвищену або знижену напругу, то вам не обійтися без стабілізатора напруги . На даний момент у всіх реле напруги ZUBR комутуючим елементом є електромагнітне реле.

Номінальні значення потужності реле ZUBR та їх конструктивні особливості

Реле контролю розраховані на струми 25А, 32А, 40А, 50А та 63А, що відповідає максимальному значенню потужності 5,5кВт, 7,0кВт, 8,8кВт, 11,0кВт та 13,9кВт. Вони виконані в корпусі на DIN-рейку, і займають по ширині три стандартні модулі. Обмежувач напруги ZUBR має ряд переваг перед аналогічними пристроями, серед яких варто відзначити:

- якісний корпус із самозагасного пластику;

- Термостійкі клеми з фібергласу;

- Можливість коригування індикації напруги ±20 В.

Крім того, деякі моделі ZUBRів мають вбудований термодатчик, який забезпечує самоконтроль пристрою і в разі перевантаження або не якісного контакту в клемах відключає реле пристрою, - ця функціональна можливість гарантує безпечну і надійну роботу всієї системи.

Стрибки напруги через неполадки в трансформаторі, наведення від удару блискавок, перешкоди, викликані обривом ліній або перекосом фаз, - з усім цим легко впорається захист від перенапруги ZUBR.

Використовуйте реле контролю напруги ZUBR для захисту будинку з трифазним введенням

Коли в будинку як споживачі немає трифазних двигунів або компресорів, для захисту оп перенапруги можна використовувати однофазні реле контролю напруги ZUBR. Якщо пікова потужність по кожній фазі не перевищує 30-63 А, то допускається установка трьох однофазних реле напруги, по одному на кожну фазу. При спрацьовуванні захисту по одній із фаз, групи споживачів, підключені до інших фаз, продовжуватимуть працювати.

Трифазне реле напруги

Якщо необхідно захистити трифазні двигуни, то для їх захисту застосування однофазного реле напруги не підходить. Спрацьовування реле напруги по одній з фаз призведе до виходу з експлуатації трифазного двигуна або компресора. Крім цього для нормальної роботи двигуна необхідно контролювати ще ряд параметрів, наприклад, послідовність фаз. Тому для захисту трифазних двигунів чи компресорів потрібно застосовувати трифазне реле напруги, яке керує роботою магнітного пускача.

©2011-2019 Profelectro.