Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров

Тепла підлога Veria электрический

Veria – один із провідних датських виробників кабельних електричних систем опалення. Головна мета компанії – комфорт повсякденного життя кожного клієнта компанії та забезпечення надійної та безперебійної роботи системи «тепла підлога». Ціна може змінюватись під потреби замовника, але якість залишається незмінною.

 

Данія – північна держава. Тому тепла підлога там особливо цінується споживачами. Одним із лідерів ринку кабельних електросистем опалення у Данії є компанія Veria. 

Тепла підлога Veria має ряд переваг:

  • У виробництві використовуються новітні технології,
  • Тривалий термін експлуатації та надійність систем дозволяють надавати гарантію до 12 років,
  • Тепла підлога датської компанії швидко реагує на включення, створюючи в приміщення комфортну температуру в стислий термін,
  • Система поєднується з точним температурним контролем та центральним опаленням.
  • Відповідність жорстким міжнародним стандартам забезпечує надійність, міцність, довговічність та безперебійну роботу систем.

Такі обігрівальні системи дозволяють у стислий термін і за мінімальних витрат організувати систему обігріву підлоги в будинку.
Вся продукція компанії відповідає стандартам ISO 9001, а також ISO 14001. Ці документи говорять про те, що на кожному етапі виробництва теплої підлоги компанія дотримується строгих норм та виконує всі необхідні вимоги. На кожному етапі монтажу та при використанні виробник гарантує безпеку та високий рівень надійності.

Завдяки організації системи тепла підлога у приміщенні, ви зможете створити мікроклімат у будинку. Тепло розподілятиметься рівномірно, створюючи затишок і комфорт.

Такі системи не тільки нагрівають приміщення, але і запобігають появі в ньому пилу. Це особливо оцінять жінки. Також така система обігріву мінімізує появу грибка та цвілі. Така перевага стане особливо важливою для алергіків і людей, які страждають на астму або інші захворювання дихальної системи. Це джерело тепла займає мінімум місця, але розповсюджує свою дію на всі приміщення. Системи легко встановлюються та довго служать.

Магазин електротоварів Профелектро пропонує лише високоякісне обладнання. Купити теплу підлогу та створити в будинку чи квартирі затишну атмосферу допоможуть надійні електротовари компанії Veria. Створити у вашій оселі свій власний клімат тепер буде дуже просто. Оазис тепла та затишку завжди буде з вами.

©2011-2019 Profelectro.