Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаКабель та провід

Шнури сполучні ШВВП

Шнури сполучні з паралельними мідними жилами, з ПВХ ізоляцією, з ПВХ оболонкою, гнучкі. Призначені для приєднання машин та приладів побутового та аналогічного застосування до мереж номінальною змінною напругою до 380 для систем 380/380 В.

Для приєднання приладів особистої гігієни та мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, подовжувальних шнурів, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, що експлуатуються в житлових та адміністративних приміщеннях.

Виробник: ТОВ «Запорізький завод кольорових металів», ПАТ Одеський кабельний завод «ОДЕСКАБЕЛЬ».

 Сертифікат відповідності шнура ШВВП

З'єднувальний дріт ШВВП застосовують для тимчасового підключення електроприладів до мережі. Така кабельно-провідникова продукція використовується обмежено, що зумовлено слабкою ізоляцією цього виду електротоварів. При застосуванні цього дроту виникає сильний струм витоку, тому як альтернативний варіант радять використовувати кабель ВВП-1, який можна застосовувати для виконання електропроводки та прокладання освітлювальних ліній.

Купити провід ШВВП можна для виготовлення побутових подовжувачів або для прокладання електропроводки в будинках і квартирах, де використовуватимуться слабко потужні освітлювальні та побутові прилади.

Така кабельно-провідникова продукція відпускається у кількості від одного метра. У представленому каталозі вказані оптові ціни, які передбачають можливість надання додаткової знижки для оптовиків та електромонтажників.

Конструкція шнура ШВВП:

  • Струмопровідна мідна гнучка жила, 5 клас.
  • Ізоляція з полівінілхлоридного пластикату з відмінним фарбуванням. Ізольовані жили розташовані паралельно один до одного.
  • Оболонка із полівінілхлоридного пластикату. Шнури ШВВП виготовляються різних кольорів оболонки.

Технічні та експлуатаційні характеристики шнура ШВВП:

  • Температура довкілля: -25°С.
  • Тривале-допустима температура нагрівання жив у процесі експлуатації: не більше +70°С.
  • Будівельна довжина дроту за погодженням із споживачем.
  • Термін служби: щонайменше 6 років.
  • Гарантійний термін експлуатації: 2 роки.

Купити шнур ШВВП можна в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення он-лайн або зателефонувавши за телефоном.

©2011-2019 Profelectro.