Режим работы

Магазин Пн-Пт 09:00-17:00
Склад Пн-Пт 09:30-15:30
Сб-Нд – вихідні

Многоканальный телефон
Телефон 0800 75 19 18
Каталог электротоваров
ГоловнаКабель та провід

Гофрована труба (гофротруба) ПВХ з протяжкою

Гофрована труба (гофротруба) ПВХ з протяжкою використовується для забезпечення якісної прокладки електричних кабелів  і проводів у різних будівельних конструкціях (штробах, гіпсокартонних конструкціях, порожнечах стін). Таким чином, гофрована труба забезпечує додаткову ізоляцію проводів та передбачає захист від зовнішнього впливу. Безумовно, гофротруба не йде в жодне порівняння з металевим рукавом, найчастіше її використовують у тих випадках, коли необхідно протягнути додаткові електричні дроти, не порушуючи конструкцію.

Прокладка кабеля в гофротрубе Прокладка гофрированной трубы Применение гофротрубы из ПВХ Прокладка электрического провода в гофре из ПВХ

Гофротруба, виконана з ПВХ, запобігає поширенню спалаху за рахунок того, що до складу матеріалу доданий антипірен. Ця система має достатню міцність, легкість і гнучкість за рахунок використання додаткового дроту, яка багато в чому полегшує протяг проводів усередині труби.

До переваг гофротруби слід віднести також і те, що матеріал, з якого вона виготовлена, не схильний до корозії і не вступає у взаємодію з хімічними елементами. Крім того, матеріал не є провідником електричного струму, що також належать до переваг. Доступність та невисока вартість гофротруби дозволяє використовувати її у різних випадках.

Замовляйте гофровану трубу он-лайн у нашому інтернет-магазині або звертайтесь до наших менеджерів за телефонами: (0800) 751-918, (044) 333-46-76.

©2011-2019 Profelectro.